Stružānu pagastā notika iedzīvotāju sapulce

Publicēts 28.02.2018

Vakar, 27. februārī Stružānu kultūras namā notika iedzīvotāju sapulce, kurā iedzīvotāji tika informēti par uzņēmuma “Ellikss Holding” vēlmi veidot pagastā riepu pārstrādes uzņēmumu, izmantojot pirolīzes metodi. Uzņēmuma pārstāvis Ruslans Parfilovs informēja, ka šāda veida uzņēmumi nerada nekādus apdraudējumus apkārtējai videi. Līdzīgā veidā riepas tiekot pārstrādātas uzņēmumos, kas atrodas dzīvojamajā zonā Somijā un Polijā.

Iedzīvotāji vēlējās zināt, vai ražošana neapdraudēs vietējo iedzīvotāju veselību, radot trokšņus un bīstamus izmešus. Uzņēmuma pārstāvis informēja, ka visi rādītāji atbildīs Latvijas Republikas likumdošanas prasībām un nekādā gadījumā neradīs problēmas strūžāniešiem. Tāpat Ruslans Parfilovs pastāstīja, ka līdzīga ražotne atrodas Ozolniekos, un iedzīvotāji lūdza padomāt par iespēju viņiem nodrošināt braucienu uz ražotni, lai pārliecinātos par tās nekaitīgumu.

Pagasta pārvaldes vadītājs Vilis Tutins lūdza nodrošināt papildus informāciju par uzņēmuma “Ellikss Holding” darbību, iesniedzot projektu, kā arī videomateriālus par līdzīgām ražotnēm Eiropā, lai iedzīvotāji var pārliecināties, kā tās darbojas.

Diānas Seleckas teksts un foto

Capture1DSC_0231DSC_0238DSC_0266DSC_0245DSC_0261

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0