Svarīga informācija nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem

Publicēts 13.03.2015
Foto no interneta resursiem

Rēzeknes novada pašvaldība ir veikusi nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) aprēķinu par 2015. gadu, un maksāšanas paziņojumi tika nodoti izsūtīšanai ārējo pakalpojumu sniedzējam. Saskaņā ar ārējā pakalpojuma sniedzēja iesniegto informāciju, maksāšanas paziņojumi par nekustamā īpašuma nodokli 2015. gadam ir izsūtīti iedzīvotājiem, taču šobrīd Rēzeknes novada pašvaldībā tiek saņemtas sūdzības par nesaņemtiem maksāšanas paziņojumiem. Ja vēl joprojām nav saņemts maksāšanas paziņojums par nekustamā īpašuma nodokli 2015. gadam, aicinām personiski griezties Rēzeknes novada pašvaldībā, Atbrīvošanas alejā 95A, 3. stāvā, 36. kabinetā pie nodokļu ekonomistes Indras Kroičes vai kādā no Rēzeknes novada pašvaldības pagasta pārvaldēm. Vairāk informācijas pa tālruni 64607188 vai e-pastu nin@rezeknesnovads.lv.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0