Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās 2020

Publicēts 07.10.2020

Audriņu pagasts 

– Staudžu kapsētā
– Audriņu kapsētā
– Mežāru kapsētā
– Drebu kapsētā
– Vusaru kapsētā
– Vabaļu kapsētā
– Strankaļu kapsētā
– Kuciņu kapsētā
– Skredeļu kapsētā

Bērzgales pagasts 

1. novembrī plkst. 11.00 – Bērzgales kapsētā, plkst. 10.00 sv. Mise baznīcā

Čornajas pagasts

– Puncuļu kapsētā
– Spruktu kapsētā
– Dukstigala kapsētā
– Anču kapsētā
– Mazo Barīsu kapsētā
– Baltiņu kapsētā
– Mitru kapsētā

Dricānu pagasts

11. oktobrī 12.00 Psalmu dziedājumi par mirušajiem Dricānu bibliotēkā

1. novembrī plkst. 11.00 – Dricānu kapsētā
1. novembrī plkst. 14.00 – Pilcenes kapsētā
7. novembrī plkst. 15.00 – Taunagas kapsētā
7. novembrī plkst. 15.30 – Myura kapsētā

Feimaņu pagasts

10. oktobrī plkst. 15.00 – Antanišķu kapsētā (Feimaņu sv. Jāņa Kristītāja draudze)
10. oktobrī plkst. 16.00 – Silajāņu kapsētā (Feimaņu sv. Jāņa Kristītāja draudze)
18. oktobris plkst. 15.00 – Feimaņu kapsētā

Gaigalavas pagasts 

10. oktobrī plkst. 15.00 – Gaigalavas kapsētā
17. oktobrī plkst. 13.00 – Svieteņu kapsētā
17. oktobrī plkst. 15.00– Pintānu kapsētā

Griškānu pagasts 

2. novembrī plkst. 13.00 Greiškānu kapos
1. novembrī plkst. 13.00 Smuškovas kapos
1. novembrī plkst. 13.00 Staroščiku kapos
1. novembrī plkst. 13.00 Tuču kapos
1. novembrī plkst . 13.00 Dudinkā
1. novembrī plkst. 13.00 Čapkovas kapos
1. novembrī plkst. 13.00 Dreizu kapos

Ilzeskalna pagasts 

25. oktobrī plkst. 12.30 – Sološnīku kapsētā
25. oktobrī plkst. 12.00 – Vōrkaļu kapsētā
25. oktobrī plkst. 13.30 – Stogōršņu kapsētā
25. oktobrī plkst. 14.30 – Gailumu kapsētā
25. oktobrī plkst. 15.30 – Žogotu kapsētā

Kantinieku pagasts 

– Mīzānu kapsētā
– Kašu kapsētā
– Bancuļu kapsētā
– Pauru kapsētā
– Kantinieku kapsētā

Kaunatas pagasts 

17. oktobrī plkst. 14.00 – Verasovkas kapsētā
17. oktobrī plkst. 14.30 – Vilkakroga kapsētā
17. oktobrī plkst. 15.00 – Mozgu kapsētā
17. oktobrī plkst. 16.00 – Barku kapsētā
24. oktobrī plkst. 12.30 – Petrovsku kapsētā

Lendžu pagasts 

10. oktobrī plkst. 15.00 – Vasarānu kapsētā
17. oktobrī plkst. 14.00 – Ceplīšu kapsētā
18. oktobrī plkst. 14.00 – Ancižu kapsētā
31. oktobrī plkst. 13.00 – Bižu kapsētā
7. novembrī plkst. 14.00 – Lešku kapsētā
8. novembrī plkst. 13.00 – Sarkaņu kapsētā

Lūznavas pagasts

10. oktobrī plkst. 14.00 – Gudeļu kapos
10. oktobrī plkst. 15.00 – Miera kapsētā (Zosnas draudze)
10. oktobrī plkst. 15.30 – Veczosnas kapsētā (Zosnas draudze)

Maltas pagasts (Rozentovas sv. Krusta pagodināšanas draudze)

10. oktobrī plkst. 17.00 – Pinku kapsētā
24. oktobrī plkst. 15.00 – Rozentovas kapsētā

Mākoņkalna pagasts 

10. oktobrī plkst. 14.00 – Birzgaļu kapsētā (Zosnas draudze)
10. oktobrī plkst. 14.30 – Gineviču kapsētā (Zosnas draudze)
24. oktobrī plkst. 14.00 – Lucišku kapsētā (Zosnas draudze)
24. oktobrī plkst. 14.30 – Vacstašuļu kapsētā (Zosnas draudze)
24. oktobrī plkst. 15.00 – Škrabu kapsētā (Kaunatas draudze)
– Lipušku kapsētā (Zosnas draudze)

Nagļu pagasts

10. oktobrī plkst. 13.00 – Īdeņas kapsētā (ar sv. Misi)
18. oktobrī plkst. 15.00 – Nagļu jaunajā kapsētā
7. novembrī plkst. 16.30 – Ļodānu kapsētā

Nautrēnu pagasts

11. oktobrī plkst. 12.00 – Jaunzemļu kapsētā
11. oktobrī plkst. 13.00 – Rasnupļu kapsētā
17. oktobrī plkst. 14.00 – Laizānu kapsētā
17. oktobrī plkst. 16.00 – Obrumānu kapsētā
18. oktobrī plkst. 10.40 – Baznīcas kapos
18. oktobrī plkst. 10:50 Karavīru kapos
18. oktobrī plkst. 12.00 – Vylkadūbīšu kapsētā
18. oktobrī plkst. 13.00 – Desetnīku kapsētā
18. oktobrī plkst. 14.00 – Sārņu kapsētā

Ozolaines pagasts 

17. oktobrī plkst. 11.00 – Dzeņu kapsētā
17. oktobrī plkst. 12.00 – Runču kapsētā
17. oktobrī plkst. 13.00 – Ūsveišu kapsētā
17. oktobrī plkst. 14.00 – Pleikšņu kapsētā
17. oktobrī plkst. 15.00 – Skuju kapsētā

Ozolmuižas pagasts 

1. novembrī plkst. 15.00 – Laļu kapsētā
1. novembrī plkst. 16.00 – Ozolmuižas kapsētā

Pušas pagasts 

3. oktobrī plkst. 14.30 – Patmaļnīku kapsētā
3. oktobrī plkst. 15.30 – Pušas kapsētā
3. oktobrī plkst. 16.15 – Siugaļu kapsētā
3. oktobrī plkst. 17.00 – Žierkļu kapsētā

Rikavas pagasts

2. novembrī plkst. 12.30 – Rikavas kapsētā

Sakstagala pagasts 

– Peikstuļu kapsētā
– Beloglazu kapsētā
– Kolna Slobodas kapsētā
– Kukuču kapsētā
– Vorkaļu kapsētā
– Subinaites kapsētā
– Ciskādu kapsētā
– Pedeļu kapsētā
– Pedeļu jaunajā kapsētā

Silmalas pagasts 

– Pustinkas kapsētā
– Sopru kapsētā
– Trūpu Zamožu kapsētā
– Ružinas kapsētā
– Trūpu Čaču kapsētā
– Dzeņu kapsētā
– Daugaviešu kapsētā
– Silmalas kapsētā
–  Prezmas kapsētā
24. oktobrī plkst. 16.00 – Ostrovsku kapsētā

Stoļerovas pagasts 

17. oktobrī plkst. 14.30 – Rosicas kapsētā
17. oktobrī plkst. 15.20 – Stoļerovas kapsētā
24. oktobrī plkst. 14.30 – Spruktu kapsētā
24. oktobrī plkst. 15.20 – Anču kapsētā
31. oktobrī plkst. 14.30 – Bataru kapsētā
31. oktobrī plkst. 15.20 – Starincu kapsētā

Vērēmu pagasts

10. oktobrī plkst. 11.00 Veremu kapos
10. oktobrī plkst. 12.00 Škeņevas kapos
10. oktobrī plkst.13.00 Lejas Ančupānu kapos
10. oktobrī plkst. 14.00 Zeļteņu kapos
10. oktobrī plkst. 15.00 Obricku kapos
10. oktobrī plkst. 15.30 Borisovas kapos
10. oktobrī plkst. 16.30 Plikpūrmaļu kapos

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0