Sveču liešanas darbnīca Čornajā

Publicēts 11.02.2020

Izsenis februāris Latvijā ir bijis Sveču mēnesis, un 2. februāris ir Sveču diena. Tāpēc sveču liešana šajā mēnesī ir kļuvusi īpaši populāra aktivitāte daudzos jauniešu centros un tautas namos. Arī Čornajas tautas nams 7. februārī gaidīja darboties gribētājus uz sveču liešanas jeb veidošanas darbnīcu. Jaunieši iepazina sveču liešanas tehniku, krāsu veidošanu svecēm, kā arī paši veica dekorēšanas darbus, lai pēc tam sagatavotās sveces pasniegtu saviem mīļajiem kā dāvanu, jo drīz taču būs arī Valentīndiena. Paldies jauniešiem par aktivitāti un darboties gribēšanu.

Raksts un foto: Čornajas tautas nama vadītāja Santa Viša-Gaisiņa

IMG_6459 IMG_6463 IMG_6465 IMG_6467 IMG_6468 IMG_6469

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0