Sveiciens Pasaules skolotāju dienā!

Publicēts 05.10.2016
Foto no interneta resursiem

5. oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā skolotāju diena, kas pēc Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas (UNESCO) iniciatīvas 1994. gadā tika pasludināta par starptautisku svinamo dienu. Katru gadu cilvēki visā pasaulē šajā dienā tiek aicināti apsveikt savus skolotājus, lai pateiktos viņiem par ieguldīto darbu katra individuālajā un visas sabiedrības attīstībā. Sirsnīgu apsveikumu skolotājiem sagatavojusi Rēzeknes novada Izglītības pārvalde.

guntarsDārgie skolotāji! Paldies par jūsu darbu un pašaizliedzību! Lai pietiek spēka, enerģijas, mīlestības un pozitīvu emociju veikt nerimstošo Skolotāja darbu, iedvesmojot un mācot skolēnus.

Sveicam Skolotāju dienā! Guntars


vilisEsi gan reālists, gan ideālists! Reālistam vienkāršāks skats uz dzīvi un labāk dzīvot šodienā, ideālistam -daudz ieceru un plānu, ja šodiendiena neiepriecina, tad pavīd gaišs skats uz rītdienu. Jauku noskaņu, izcilu veselību un patīkamus mirkļus gan Skolotāju dienā, gan ikdienā vēl Vilis.


anita rMīļie skolotāji, sveicot skolotāju dienā, novēlu Jums spēku un izturību, sapratni un mīlestību, prasmi priecāties par saviem un citu sasniegumiem un ieraudzīt ikvienā bērnā viņa dotumus pat tad, ja virspusēji tos nevar pamanīt. Lai gandarījums par paveikto darbu! Anita


lilijaDārgie Skolotāji! Lai Jums prieks un lepnums būt par skolotāju- gan svētkos, gan ikdienā! Lai pietiek spēka, enerģijas un mīlestības katrai dienai un katram bērnam! Sirsnīgs sveiciens Skolotāju dienā! Lilija


janisSkolotāji – esiet kā dzirksteles, kas piešķiļ skolēnu ikdienai enerģiju! 
Skolotāji – esiet arī kā uguns, kas izgaismo skolēnu prātus un sasilda sirdis!
Enerģisku, gaismas pilnu un sirdssiltu skolotāju dienu! Jānis


nata&ilonaSirsnīgs Sveiciens Skolotāju dienā! Lai mums visiem ikdiena ir piepildīta ar radošumu, pacietību, sapratni un mīlestību! Natālija, Ilona


birutaVēlos sveikt visus Rēzeknes novada skolotājus ar Maijas Laukmanes vārdiem:
„Jā, kas esmu? Esmu dvēsele. Un gribu mirdzēt. Gribu uzticēties gaismai, gribu to atrast.
Gribu nestaigāt pēc gaismas vienīgi izsalkusi, kad varu to atrast, radīt, kopt un visu savu ātrās dzīvošanas laiku klāt vienu pavediena galu pie otra, nākamo pāri iepriekšējam tā, lai izskatās jēdzīgi. Tā, lai pinums mirdz.
Tā, lai mūžam pinamā bize pilna ne tikai ar pragmatisma klāt piemestiem pavedieniem, bet ar jāņtārpiņu gaismu, ar izgaistošas mūzikas skaņām, ar balsīm, atbalsīm, zvaigžņu gaismu, jūras šalkoņu un sajūtām, kādas rodas, otru no sirds noglāstot. Noglāstot, nevis atgrūžot. Kādu, kurš blakus.”
Lai Jums izdodas radīt šīs sajūtas savā ikdienā! Sveiciens svētkos! Biruta 


aijaKatru dienu, dodoties pasaulē, skatīties:
Ar pateicību – atpakaļ,
Ar drosmi – uz priekšu,
Ar mīlestību – sev apkārt,
Ar ticību – uz augšu.
Aija


Elita (1) (906 x 604)Izcilais rakstnieks Eriks Marija Remarks teicis: “Dzīve ir kā rotaļbumba. Lai vai kā, allaž saglabā līdzsvaru.“ Novēlu līdzsvaru visur un it visā! Elita


janinaMīļi sveicieni Skolotāju dienā! Lai ir veselība, dzīvesprieks un gandarījums par padarīto! Janīna

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0