„Talantu šovs” Griškānu pirmsskolas izglītības iestādē

13.04.2017

Izglītība

Griškānu PII apmeklē daudz talantīgu bērnu. Lai pērles iemirdzētos, tās jāizceļ no upes dzelmes, jāpulē un jāsaudzē. Tāpat arī ar talantiem – tie jāatklāj un jāizkopj, un ir svarīgi tos atklāt jau bērnībā.

Īpašs prieks par tiem bērniem, kuri pirmsskolas iestādes „Talantu šovā” 30. martā kāpa uz skatuves, lai demonstrētu savas spējas un īpašās aizraušanās. Kopumā pasākumā uzstājās 14 bērni, vecumā no 2 līdz 7 gadiem. Repertuārs bija daudzveidīgs. Brālis un māsa, Timurs un Anita Glaudiņi, spēlēja akordeonu un klavieres. Sofija Audziša, Signija Avišāne un Nikola Ovsjankina izpaudās skaitot jautrus dzejolīšus. Adele Vilčiņska un Ksenija Andžāne dejoja brinīšķīgas dejas. Trīsgadīgais Andrejs Kozlovs dejoja skaistu latviešu tautas deju. Dziesma par māmiņu Svetlanas Stepanovas izpildījumā, līdz asarām samulsināja daudzus pieaugušos. Skatītājus neatstāja vienaldzīgus Artjoma Šarapova un Timura Labanova izpildītās dziesmas par pavasari. Savus pirmos soļus karatē demonstrēja Ričards Radiņš-Belovs. Radions Mivriniks un Kirils Rastkovs priecēja skatītājus ar ziepju burbuļu atrakcijām.

Pasākumā valdīja draudzīga atmosfēra. "Talantu šovs" apzināti netiek veidots kā konkurss ar vērtēšanu un pakāpju iegūšanu, bet gan kā pasākums, kurā varam no sirds priecāties un just līdzi visiem ar dažādiem talantiem apveltītajiem bērniem.

Griškānu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Aleksāns un Griškānu pagasta bibliotēkas vadītāja Vija Proveja apmeklēja pasākumu un kopā ar visiem klātesošajiem priecājās par bērnu sniegumu.

Vēlos pateikt lielu paldies bērnu vecākiem par atbalstu, sadarbību, sapratni un ieguldīto darbu.

Liels paldies, Griškānu pagasta pārvaldes vadītājam Jānim Aleksānam, bibliotēkas vadītājai Vijai Provejai un jauniešu lietu speciālistam Igoram Jusupovam par atbalstu un sadarbību.

Griškānu PII vadītāja Svetlana Klīdzēja