Taureņi skolas pagalmā

Publicēts 23.09.2014

Rēznas pamatskolas pagalmā salaidušies neparasti koši taureņi. No kurienes tie atlidojuši?

Mūsu skolā veidojas skaista tradīcija. Katru gadu septembrī veidojam paklājus no ziediem un citiem dabas materiāliem. Pagājušajā gadā veidojām latviešu rakstu zīmes, bet šī gada tēma bija ,, Taureņu lidojums”. Katrai klasei izdevās radīt savu taureni.

Deviņi taureņi tapa no ziediem un dažādiem dabas materiāliem, piemēram, no čiekuriem, āboliem, kukurūzas vālītēm, ozolzīlēm, pīlādžiem. Asteres, samtenes, miķelīši, dālijas un cīnijas atdeva savas košās krāsas rudens taureņiem. Šos ziedu paklājus skolēniem veidot palīdzēja arī audzinātāji.

Ziedu paklāja veidošana ir skaists un interesants pasākums, kurā ir iespēja piedalīties katram. Mums tas patīk.

 

Diāna Ameļko
Rēznas pamatskolas 8. klases skolniece

Foto: Ināra Anča, Jeļena Nedušenko

DSCF3716DSCF3717DSCF3738IMG_4407IMG_4403IMG_4409IMG_4408

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0