Tematiska pēcpusdiena Stoļerovā “Tie tavi labākie gadi…”

Publicēts 21.04.2015

Ar pavasarīgu noskaņu, pirmo vizbulīšu krāsām un zemeņu smaržu iedvesmotu kokteili stoļeroviešiem aizritējusi tematiska pēcpusdiena “Tie tavi labākie gadi…”. Uz pēcpusdienu tika aicināts ikviens iedzīvotājs, lai priecātos par katru savas dzīves gada skaitli ar pārliecību, ka jebkurš vecums ir vērtība. Arī pats mazākais cilvēciņš savos vēl nedaudzajos gadiņos spēj dalīties priekos un līdzi skriet ar diža vecuma cilvēkiem, mācīties no tiem un paņemt sev kādu vērtīgu padomu. Šajā saietā mēs parādījām, cik daudzi talanti tiek klusībā slēpti un neizrādīti sabiedrībai. Prieks bija lepoties gan ar talantīgiem amatieriem, māksliniekiem, gan aktieriem, kulināriem, gan deju un dziesmu lietpratējiem, radošo mākslas darbu paudējiem, dzejniekiem, muzikantiem. Tas viss ir tepat, mūsu vidū, tikai ikreiz to jāspēj pielietot un pasniegt īstajā laikā un vietā. Arī atraktīvā Rēzeknes jaunieša Kevina Pennera akordeona skanējums aizrāva skanīgā dziesmu virpulī un ļāva atcerēties daudzu dziesmu tekstus un mūziku. Ļoti gribētos, lai pašvaldībā ikviena iedzīvotāja dzīve būtu piepildītāka un saulaināka ar gaišām domām un idejām. Ja paši būsim pozitīvi noskaņoti, tad mūsu darbi nekļūs par tukšu fantazēšanu. Tas kļūtu par mūsu dzīvesveidu, kurā paši radītu apstākļus, lai mūsu sapņi kādreiz piepildītos. Gribu pateikties visiem aktīvajiem kultūras atbalstītājiem un novēlēt, lai enerģija neizsīkst, lai mēs veidotu biežāk kopīgas tikšanās pēcpusdienas, kurās varam dalīties priekos un iepazīt cits cita spējas, talantus, stiprināt paaudžu saites. Novēlu priecāties pašiem un dot spēku citiem. Ejot uz pasākumiem, ņemsim pie rokas arī kādu draugu, kurš vēl varbūt nemaz šeit nav bijis!   Dzintra Gribuste Stoļerovas saieta nama vadītāja  Foto: L.Gribuste IMG_8193IMG_8262 IMG_8199 IMG_8251 IMG_8189 IMG_8169 IMG_8171 IMG_8181 IMG_8188

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0