Tēva diena Tiskādu vidusskolā

Publicēts 19.09.2018

Viena no Tiskādu vidusskolas tradīcijām ir Tēva dienas svinēšana. Šogad šie jautrie svētki tika svinēti 7. septembrī, uz pasākumu tika uzaicināti sākumskolas skolēnu vecāki.

Kopā sapulcējās 16 ģimeņu komandas, kurām bija iespēja sacensties ar citām komandām dažādos interesantos sporta konkursos, tādos kā “Lidojošie šķīvji”, “Boulings”, “Stafete”, “Lielais mērķis”, “Makšķerēšana” utt. Stafetēm tika izmantots jaunatnes projekta ietvaros iegādātais inventārs. Visas ģimenes bija ļoti aktīvas un draudzīgas, jo katrs gribēja uzvarēt un parādīt sevi kā visportiskāko ģimeni.

Pasākuma beigās notika apbalvošana. Visas komandas saņēma saldās balvas un diplomus par piedalīšanos. Visas komandas tika sadalītas trijās grupās. 1. vietu izcīnīja Kristīnes Zakutajevas, Viviannas Jakušenokas, Jeļenas Stroganovas un Jolantas un Mārtiņa Svikšu ģimenes. 2. vietu ieguva Anastasijas Markelovas, Polinas Sopko un Darjas un Ksenijas Ščerbakovu ģimenes, bet 3. vietu ieguva Laimas Līcītes, Gļeba Ščemeļova un Artjoma, Kristīnes un Artūra Gumeliču ģimenes. Pateicības rakstu par aktīvu piedalīšanos saņēma Darjas Semjonas ģimene, Maksima Stroganova ģimene, Marijas Klapinas ģimene, Sofijas Iļjinas ģimene, Polinas Sopko ģimene, Anastasijas un Maksima Fedotovu ģimene, Valērija un Romāna Bogdanovu ģimene, Irinas un Georgija Belostocku ģimene.

Pēc vecāku un bērnu aptaujas, pasākums visiem ļoti patika, jo bija jautri un lieliski. Pēc viņu domām, visvieglākais konkurss bija “Lielais mērķis”, bet vissarežģītākie konkursi – “Lidojošie šķīvji” un “Stafete”. Vecāki uzskata, ka Tēva diena ir brīnišķīga tradīcija, jo var aizraujoši pavadīt laiku kopā ar bērniem, un visiem gribētos, lai šos svētkus organizētu katru gadu.

Svētki izdevās jauki, pateicoties Tiskādu vidusskolas sporta skolotājam Aivaram Šutkam, kurš palīdzēja organizēt konkursus, savukārt Tiskādu vidusskolas skolēnu pašpārvaldes skolēni bija sacensību tiesneši.

 

Tiskādu vidusskolas skolēnu pašpārvaldes locekle
Nensija Mazure

DSCF6070 DSCF6259 DSCF6261

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0