Tēva diena Tiskādu vidusskolā

Publicēts 15.09.2014

Krāšņajā rudens laikā, otrajā septembra svētdienā, Latvija svin Tēva dienu. Par godu tēviem, 12. septembrī mūsu skolā notika jauks pasākums – „Tētis, mama, es – sportiskā ģimene”, kurā piedalījās 13 mūsu skolēnu ģimenes: Kolosovu, Jakušenoku, Seņkovu, Marcinkeviču, Laškovu, Verjovkinu, Zakutajevu, Prokofjevu, Iļjinu, Ščerbakovu, Fedotovu, Poļakovu un Svikšu ģimenes.

Svētku sākumā skolēni ar dzejoļiem un dziesmām apsveica savus tēvus. Pēc neliela koncerta sākās jautras sacensības, kuru žūrijas sastavā arī bija mūsu tēvi – Vladimirs Kopilovs un Sergejs Misevičs. Dalībnieki ar aizrautību un entuziasmu lēkāja maisos un uz bumbām, spēlēja florbolu un tenisu, skrēja ar visu ģimeni hulahupā un veda savus bērnus „papamamamobiļos”.

Tie bija īsti ģimenes svētki un bērni pat negribēja, lai tie beigtos. Kad žūrija skaitīja nopelnītos punktus, visi bērni, vecāki un ciemiņi dejoja jautras dejas un ar nepacietību gaidīja rezultātus.

Visas ģimenes parādīja sevi kā aktīvas, sportiskas un draudzīgas ģimenes, visi centās un gribēja uzvarēt. Tomēr uzvarētāju godā nokļuva Artūra un Vivianas Jakušenoku ģimene (3.vieta), Antona Marcinkeviča ģimene (2.vieta), Denisa un Olgas Laškovu ģimene (2.vieta) un Kristīnes Zakutajevas ģimene (1.vieta). Visas komandas tika apbalvotas ar diplomiem un saldām dāvanām.

Liels paldies visām ģimenēm, kas piedalījās pasākumā! Īpašs paldies sporta svētku organizētājai un vadītājai Galinai Žugunovai.

Irina Ščerbakova

Foto: Vitalijs Ščerbakovs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0