Tēva dienas pasākums Pušā

Publicēts 12.09.2017

Tētis, tētuks, papucis, papiņš – šādos un vēl citos vārdos mēs saucam savu varoni tēti, kurš mums ir vislabākais, visstiprākais, vismīļākais, jo viņš ir tas, kurš dod dzīvību, palīdz un iedrošina.

Tieši šādi varoņi ir arī Pušā, kuri 9. septembra pēcpusdienā piedalījās Tēva dienai veltītajā pasākumā Pušas tautas namā. Tēviem tika dots uzdevums ierasties kopā ar vienu vai vairākiem bērniem. Jāatzīst, ka ar šo uzdevumu visi tika galā, jo uz pasākumu bija ieradušies gan vectēvi, gan vecmāmiņas, gan visi ģimenes locekļi.

Lai pierādītu savu varonību, precizitāti un mundrumu, tēviem kopā ar bērnu bija jāveic dažādi varonības uzdevumi – jāuzceļ māja, jāķer zivis, jānopelna nauda, jāmedī, jābrauc ar automašīnu, jānomaina automašīnai ritenis, jāpiedalās kartupeļu talkā, jākļūst par sumo cīkstoni, jābūt ļoti labam automehāniķim, sējējam, kārtībniekam, u.c. Kopumā bija 12 dažādi uzdevumi, kur bērns bija tēva lielais palīgs, savukārt mammas un vecmammas bija aktīvas līdzjutējas.

Katrā disciplīnā tika noteikti arī varonīgākie tēvi kopā ar bērniem, kā arī vecākais un jaunākais tēvs, kur vecākā tēva nomināciju ieguva Antons Vaičulis, savukārt jaunākā – Rihards Litke. Nominācijā „Labākais autobraucējs’’ par uzvarētājiem kļuva Antons Vaičulis un Jolanta Paplavska, „Baņķieris” – Ilmārs un Sintija Ratniki, „Mednieks” – Rihards un Keita Litkes, „Talcinieks” – Jānis un Agris Paplavski, „Zelta zivtiņas ķērājs” – Rihards un Keita Litkes, „Lielākā loma ieguvēji” – Ilmārs un Sintija Ratniki, “Labākais automehāniķis” – Rihards un Keita Litkes, “Kārtībnieks” – Antons Vaičulis un Jolanta Paplavska, “Auto riepas montieris” – Jānis un Agris Paplavski, „Sumo cīkstonis” – Viktors un Armands Afanasjevi, „Labākais sējējs’’ – Pēteris un Daniels Rutkovski. Visi pasākuma dalībnieki saņēma sadzīvē noderīgas piemiņas balvas, savukārt tēvi kopā ar bērniem par atmiņu sev līdzi paņēma paliekošas lietas – uzcelto māju – putnu būrīti un āmuru, kas liecinās par skaistās dienas piedzīvojumiem – „Tēva diena 2017”.

Pēc aktīvas darbošanās visi pasākuma dalībnieki cienājās ar torti.

Sirsnīgs paldies par kopā būšanu, ģimenes saišu stiprināšanu un piedalīšanos pasākumā!

Pušas TN vadītāja Mārīte Šadurska

IMG_9129 IMG_9136 IMG_9142 IMG_9164 IMG_9172 IMG_9174 IMG_9176 IMG_9188 IMG_9195 IMG_9199 IMG_9257 IMG_9294 IMG_9318 IMG_9322

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0