Ticību un pārliecību par sevi!

Publicēts 06.09.2018

Ar šiem vārdiem Kaunatas vidusskolas direktore Alīna Gendele 2018. gada 3. septembrī sveica savu skolas saimi, uzrunājot gan 15 divpadsmitās klases skolēnus (audzinātāja Marija Mukāne), kam šis septembris ievada finiša taisni, gan 12 pirmklasniekus (audzinātāja Rita Spruževnieka), kas centās visu tvert savā pirmajā skolas dienā, gan vecākus, kas bija ieradušies uz pasākumu, gan arī pārējos skolēnus vidusskolas pagalmā. Īpašs prieks šogad Kaunatai par lielo 10.klasi 24 skolēnu sastāvā (audzinātāja Ināra Paramonova).
Tradicionāli 1.klases skolēni saņēma Rēzeknes novada sarūpēto dāvanu maisiņu un apsveikumus gan no 12. klases, gan arī no pārējiem apsveicējiem. Šogad Kaunatas vidusskolā tika iedibināta jauna tradīcija: pirmklasniekiem tika dāvināta personalizēta nozīmīte ar skolas attēlu un skolēna vārdu. Visus klātesošos sveica arī Kaunatas pašvaldības vadītājs Sergejs Bašmakovs, novēlot visiem gan izturību, gan pacietību, gan zinātkāri. Pasākuma laikā visi tika aicināti ievērot drošību būvdarbu gaitā, kas šobrīd ir saistīti ar sporta stadiona renovāciju. Ar skaļiem aplausiem klātesošie izteica savu pateicību skolas tehniskajam personālam par ieguldīto darbu skolas sagatavošanai jaunajam darba cēlienam. Pēc svinīgās līnijas skolas saimi gaidīja fotosesija zālienā pie skolas.

Ināra Paramonova, Vladimira Likova foto

kaunata  kaunata2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0