Tiek īstenota vietējo uzņēmēju atbalsta programma

Publicēts 18.08.2016

Birojs “Latvijas Produkts”, pateicoties Latvijas Uzņēmējdarbības attīstības centra programmas “Biznesa uzrāviens” un Latvijas Eksportpadomes atbalstam, aicina vietējos uzņēmumus pieteikties īpašai atbalsta programmai, kuras ietvaros uzņēmumiem būs pieejamas plašas iespējas biznesa attīstībai un izaugsmei jau sākot ar š.g. septembri. Iesaistoties atbalsta programmā, uzņēmums var izvēlēties vienu vai visus 7 atbalsta virzienus. Programmā tiek uzņemts ierobežots dalībnieku skaits – tikai 50 uzņēmumi no Latvijas.

Reģistrācijas maksa “Latvijas Produkts” vietējo uzņēmumu atbalsta programmā sastāda vien EUR 200,- uz visu 4 mēnešu periodu, taču ieguvums ir mērāms vairākos tūkstošos eiro. Pēc reģistrācijas uzņēmuma pārstāvji tiekas klātienē ar atbalsta programmas vadītāju un ekspertiem, katram uzņēmumam tiek veidots individuāls attīstības plāns.

Plašāka informācija un iespēja pieteikties ŠEIT

Jolanta Liepa,
EUROINFO, biznesa informācija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0