Tiek izsludināts konkurss līdzfinansējuma saņemšanai ES programmas LIFE projektiem

27.08.2014

Projekti

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija (turpmāk – Fonda administrācija) informē, ka ar Fonda administrācijas 2014.gada 25.augusta rīkojumu Nr.1-02/15 ir apstiprināta „Eiropas Kopienas vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu nacionālā līdzfinansējuma iesniegumu iesniegšanas un izskatīšanas kārtība programmas periodam 2014-2017”  kārtība.

Fonda administrācija izsludina valsts budžeta līdzfinansējuma konkursu projektiem, kas 2014. gadā piedalās Eiropas Kopienas vides un klimata pasākumu programmā LIFE šādās apakšprogrammās:

• LIFE daba un bioloģiskā daudzveidība;
  • LIFE vide un resursefektivitāte;
  • LIFE pārvaldība un informācija;
  • LIFE klimata pārmaiņu mazināšana;
  • LIFE pielāgošanās klimata pārmaiņām;
  • LIFE klimata pārvaldība un informācija.

Projektu konkursā var pieteikties līdz š.g. 08.septembrim, iesniedzot projekta iesniegumu Fonda administrācijā, Rīgā, Eksporta ielā 5, LV-1010, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00, vai noteiktajā termiņā sūtot ierakstītā vēstulē pa pastu vai dokumenta veidā, kas parakstīts ar drošu e-parakstu.

Projekta iesniegums jāiesniedz atbilstoši apstiprinātajai „Eiropas Kopienas vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu nacionālā līdzfinansējuma iesniegumu iesniegšanas un izskatīšanas kārtība programmas periodam 2014-2017” kārtībai.

Projektu iesniegumu iesniegšanas un izskatīšanas kārtība, kā arī projekta iesnieguma veidlapas pieejamas Fonda administrācijas mājas lapā www.lvafa.gov.lv  sadaļā „LIFE+”.

E-pasts papildus informācijai: lvafa@lvafa.gov.lv

Informācijas avots: Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija