‘’Tik dēļ jums daiļās dāmas … ‘’ – Kaunatā

Publicēts 11.03.2019

Var mūžīgi diskutēt par svētku dienu izcelsmi un zemtekstiem, bet, tik un tā, šī diena – 8. marts ir un paliek skaista tradīcija. Kaunatas tautas namā 8. marta vakarā notika koncerts par godu visām sievietēm ‘’Tik dēļ jums daiļās dāmas …‘’. Koncerta dalībnieces sveica Kaunatas pagasta pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs, novēlot sievietēm jebkurā gadalaikā un jebkuros apstākļos saglabāt sirdī pavasari, bet acīs pavasara saules siltumu un gaišumu. Kaspars Bačkurs sveica sievietes, izpildot uz klavierēm skanīgu Jāņa Mediņa skaņdarbu, bet Alisa Frolova un Katrīna Bartuše iepriecināja klātesošos ar jaukām dejām. Novēlot sievietēm spēt palikt sievišķīgām, mazliet noslēpumainām un vienmēr dejot – domās, sirdī, darbos – sievietes sveica Kaunatas pagasta pārvaldes komunālās saimniecības pārzinis Ēriks Silovs. Ar sirsnīgiem dzejoļiem un jautrām dziesmām klātesošās sievietes sveica Kaunatas tautas nama folkloras kopas “Rāzna” vīrieši.

Koncerta īpašie viesi bija Gaigalavas kultūras nama amatierteātra ‘’Bykovīši” un ‘’ Apīnis’’ dalībnieki. Tika rādīti jautri, sadzīviski skeči.

Koncerta izskaņā sievietes saņēma visjaukākos novēlējumus – atklāt brīnumus pasaulē un sevī, sajust mīlestību, ko dot un saņemt, un ziedēt, ziedēt, ziedēt – rudenī, vasarā, ziemā un pavasarī, lai mākoņi izklīst, saule laistās, lai cerību koki debesis skar, lai visu labo, cēlo un skaisto, dzīvē vēl izbaudīt var!

Paldies visiem, kas piedalījās koncertā!

Kaunatas tautas nam vadītāja
Ligita Jokste – Bogdanova

IMG_1267 IMG_1270 IMG_1272 IMG_1326

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0