Tikšanās ar konkursa “Supernova” dalībnieku Lauri Valteru Kaunatas vidusskolā

Publicēts 15.01.2019

Lai mūsdienu skolēns vēlētos izglītoties un pilnveidoties ne tikai mācību stundā un ne tikai skolas laikā, nepieciešama mācību pieejas maiņa. Mācību gada laikā Kaunatas vidusskolas skolēniem ir iespēja tikties ar daudzām interesantām, uzņēmīgām un radošām personībām, kā, piemēram, 10. janvārī ar latviešu dziedātāju, komponistu un dzejnieku Lauri Valteru.

Uz tikšanos Lauris Valters ieradās pacilātā noskaņojumā un spēja stundas laikā aizraut klausītājus gan ar savu harizmu, gan dziesmām. Runājot par dzīves patiesībām, mērķiem un cerībām, mūziķis uzsvēra, ka katram ir savs ceļš ejams. Viņš padalījās nedaudz ar savas dzīves epizodēm, atklājot, kā pamazām ir veidojusies viņa mūziķa karjera, sākot no grupas “Ēnas” un nonākot līdz muzikālajai apvienībai “NeParasts Bars”. Pa vidu stāstītajam skolēniem bija iespēja dzirdēt dziesmas, ko var ieslēgt arī kanālā Youtube, dzīvajā izpildījumā. Pēc stāstījuma klausītājiem bija iespēja arī uzdot jautājumus, lai uzzinātu, piemēram, par Valtera pieredzi konkursā “Supernova” vai kas rosina radīt šāda satura dziesmas. Atbildes bija izsmeļošas un rosinošas uz pārdomām.

Ir labi, ka dzīves rutīnā pastāv iespēja krustot ceļus ar savādāk domājošajiem, ar cilvēkiem, kas gatavi dalīties savā pieredzē, lai tie, kas ir ceļa sākumā redzētu pēc iespējas pilnīgāku apvārsni.

Ināra Paramonova

DSC_0073 IMG_20190110_145336

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0