Tiskādu bērnunama audzēkņi dodas aizraujošā ceļojumā

Publicēts 12.11.2015

Rudens brīvdienās Tiskādu bērnu nama audzēkņi bija aizraujošā ceļojumā ar burvju kuģi. Šo ceļojumu organizēja firma „LUNARA”. Ceļojuma norises vieta: kafejnīca „Pie Jānīša”. Dzīvespriecīga Hilda un izskatīgs pirāts Volodja ievadīja bērnus jūrnieku dzīvē. Viņi organizēja bērniem dažādus konkursus, jautras spēles. Fonā skanēja dziesmas jūrnieku gaumē.

Bērni uzzināja daudz jaunu faktu par jūrniekiem, par jūras dzīvi; mēģināja elpot, izmantojot akvalangu. Siltā gaisotnē bērni varēja brīvi atpūsties, izbaudīt vijolnieces burvīgo mūziku, paklausīties jūrnieku dziesmas, vienkārši padejot, kā arī mieloties pie grezna galda, kur bija daudz dažādu saldumu.

Kā pārsteigums bērniem uzradās multfilmu varonis „Jautrais Bobs”, kurš izklaidēja bērnus uzdāvināja viņiem jaukas medaļas, kā arī krāsojamās grāmatas.

Mūsu bērnu starpā bija izvēlēti divi kapteiņi – bērni, kuri parādīja labākās zināšanas: Juris Gruznovs un Diana Pozdnjakova.

Svētku laikā bērni lika mozaīkas, savienoja vārdus teikumos, atkārtoja sakāmvārdus, mācījās sniegt pirmo palīdzību.

Atpakaļceļā bērni baudīja saldējumu. Firmas „LUNARAS” darbinieki uzdāvināja mūsu bērniem spēli „BILJARDS”, kancelejas preces, saldumus un citus jaukus pārsteigumus. Paldies visiem svētku organizatoriem par viņu siltumu, dāsnumu, atsaucību. Bija ļoti jauki atrasties tādā pasakainajā valstībā.

 

Olga Jakušenoka
Tiskādu bērnu nama sociālā aprūpētāja 

IMG_8490 IMG_8491 IMG_8497IMG_8520

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0