Tūrisma diena Audriņu pamatskolā

Publicēts 03.06.2019

Mācību gadu noslēdzot, Audriņu pamatskolā ir tradīcija vienu dienu veltīt sportam un tūrismam. Arī šogad 30. maijā visi skolēni un skolotāji devās pārgājienā uz Audriņu veco lidlauku, kas atrodas 4 km attālumā no skolas.

Paķerot līdzi jauku garastāvokli un garšīgas sviestmaizes, plkst.9.30 devāmies ceļā pretī piedzīvojumiem.

Skolēni bez grūtībām pārvarēja diezgan lielu attālumu un apmēram pēc 40 minūtēm galamērķis bija sasniegts.

Lai nebūtu garlaicīgi, sporta skolotāja sagatavoja aktīvu programmu, kur gan skolēni, gan skolotāji varēja izkustēties, piedaloties jautrajās stafetēs, kustību rotaļās un spēlēs. Atsevišķs paldies skolotājai Ivetai Rundānei, kura ar savu transportu piegādāja sporta inventāru un vingrošanas paklājus.

Pēc visām aktivitātēm un aktīvi pavadīta laika svaigā gaisā skolēniem tika piegādātas garšīgas pusdienas, kompots, augļi un salds pārsteigums- saldējums. Liels paldies par atbalstu un atsaucību Audriņu pamatskolas saimniecības daļas pārzinim Raitim Šakalovam.

Pēc jautras laika pavadīšanas un pusdienām, mūzikas pavadījumā, devāmies atpakaļceļā uz skolu.

Liels paldies visiem skolēniem un viņu skolotājām Dacei Vasilevskai, Diānai Vasiljevai, Aleksandrai Vilčinskai, Regīnai Voronovai, Ivetai Rundānei par atbalstu un kopā būšanu. Tas bija lielisks piedzīvojums.

 

Audriņu pamatskolas sporta skolotāja Jekaterina Marmiļova

IMG-20190603-WA0000 IMG-20190603-WA0002 IMG-20190603-WA0003 IMG-20190603-WA0004

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0