Turpinās darbu iesniegšana Rēzeknes novada pašvaldības izsludinātajā Radošo darbu konkursā

Kultūra

No 1. marta līdz 30. martam turpinās projektu iesniegšana Rēzeknes novada pašvaldības Kultūras nodaļas organizētajā Radošo darbu konkursā. Kopējais pieejamais konkursa finansējums ir EUR 2000 (divi tūkstoši euro), viena projekta atbalstāmā summa līdz EUR 500.  Konkursā finansiāli tiks atbalstīti radošie darbi (literārie, mūzikas, mākslas, teātra, horeogrāfijas u.c. žanra darbi), kā arī pasākumi, kas veicina aktīvu kultūras un mākslas dzīvi, tās pieejamību un sabiedrības līdzdalību kultūras un mākslas jaunrades procesa attīstībā Rēzeknes novadā, stiprina dzimtenes mīlestību, veicina piederības izjūtu Latvijas kultūras telpai, latviešu valodai, kā arī padziļina izpratni par Latvijas vēsturi un kultūras mantojumu.
Konkursu izsludina un organizē Rēzeknes novada pašvaldības Kultūras nodaļa. Konkursā var piedalīties pilngadīgas un rīcībspējīgas fiziskas personas un juridiskas personas, reģistrētas Rēzeknes novadā. Pieteikuma veidlapa jāiesniedz Rēzeknes novada pašvaldības 29. kab. vai jānosūta ar pasta starpniecību (adrese: Rēzeknes novada dome, Atbrīvošanas alejā 95, Rēzekne, LV-4601) ar norādi “Radošo darbu konkursam” līdz 2016. gada 30. martam. Iesniegtos Konkursa darbu pieteikumus izvērtē Rēzeknes novada domes izveidota ekspertu komisija, kura savā darbā var pieaicināt ekspertus un speciālistus, kuriem ir padomdevēja tiesības.
Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa