Turpinās pieteikšanās lekciju un meistarklašu ciklam “Foto dienas Bauskā 2016”

Publicēts 17.02.2016

Tautas fotostudija “Bauska” no 20. līdz 22.maijam Bauskas novadā organizē informatīvi praktisku fotogrāfu lekciju un meistarklašu ciklu “Foto dienas Bauskā 2016”, kura laikā plānotas izglītojošas Latvijā atzītu fotogrāfu lekcijas, meistarklases un arī praktiskas fotosesijas.

Lekcijas par tādām tēmām kā sadzīves ainas fotogrāfija pilsētā, reportāžas foto aktualitāte šodien, nianses iemūžinot portretus, pilsētas ainavas un arhitektūru, fotogrāfiju analīze un atlase, kā arī citām, lasīs Edijs Pālens, Juris Justs, Jānis Vecbrālis, Aigars Hibneris, Arno Marnics, Mārtiņš Vanags, Kaspars Kurcens un citi sevi Latvijā jau pierādījuši fotomākslinieki. Ar detalizētu lekciju cikla programmu aicinām iepazīties interneta vietnē www.fotodienasbauska.lv, tepat arī var pieteikt savu dalību pasākumam.

“Foto dienu Bauskā 2016” organizatore, tautas fotostudijas “Bauska” vadītāja Linda Kaufmane skaidro, ka piesakoties vēl līdz 25. februārim, lekciju cikla dalības maksa ir 50.00 eiro, vēlāk – 60.00 eiro. Tajā iekļautas uzturēšanās izmaksas Bauskā, maksa par lekcijām un meistarklasēm, kā arī ēdināšana, un summa nemainās atkarībā no tā, vai dalībnieks plāno izmantot piedāvātās naktsmītnes, vai semināru skaita, ko dalībnieks iecerējis apmeklēt.

Pasākumu ciklu organizē tautas fotostudija “Bauska”, atbalsta Bauskas Kultūras centrs, Bauskas novada dome, Bauskas Bērnu un jauniešu centrs, Bauskas pils, laikraksts “Bauskas Dzīve”, Latvijas Fotogrāfu savienība un interneta vietne www.fototurisms.lv.

Informāciju sagatavoja

Elīna Māla

Bauskas Kultūras centra

sabiedrisko attiecību speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0