Ūdenstūrisma attīstības centrs “Bāka”

Publicēts 06.06.2014

Ozollapanatura2000


Adrese: Lubāna ezera piekrastē, NĪ „Bāka”, Gaigalavas pagasts, Rēzeknes novads
Tālrunis: +371 26663358
Mājas lapa: baka.rezeknesnovads.lv
E-pasts: baka@rezeknesnovads.lv

Atrašanās vieta kartē

Īss apraksts: iedzīvotāji aicināti aktīvi izmantot visas Bākas piedāvātās iespējas – labiekārtoto pludmali, telšu un piknika vietas, tenisa un volejbola laukumus, kemperu un treileru vietas, skatu laukumu uz jumta terases, ūdenssporta inventāru, izstāžu zāli, kā arī telpas izglītojošu semināru organizēšanai. Centrā pieejams sporta inventārs – tenisa raketes, volejbola bumbas, makšķeres, vēja dēļi, ūdensslēpes, kaits u.c.

Lai izmantoto motorlaivu apskates ekskursijai pa Lubāna ezeru, iepriekš noteikti jāpiesakās pa minēto tālruni. Motorlaivu vada centra “Bāka” instruktors. Jāņem vērā, ka sliktos laika apstākļos šis pakalpojums netiek piedāvāts.

Ziemas sezonā tiks piedāvātas ziemas aktivitātes- zemledus makšķerēšana, slidotava un slēpošanas trase (ar savu inventāru), izbraucieni ar kaitu!

Aktivitātes sāks darboties atbilstoši laikapstākļiem- sniega un ledus biezumam.

Aicinām apmeklēt un izmantot centra iekštelpas semināriem, konferencēm un svinībām (konferenču zāle, ēdamzāle).

Ūdenstūrisma attīstības centrs Bāka ir izveidots, Rēzeknes novada pašvaldībai realizējot projektu Nr. LLI – 010 „Ilgspējīga tūrisma attīstība Kupišku lagūnas (Lietuva) un Lubāna ezera (Latvija) apkārtnē”, kur finansējums apkārtnes labiekārtošanas un būvdarbu veikšanai piesaistīts no Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013.gadam. Projekta galvenais mērķis bija radīt pievilcīgu vidi un apkārtni Lubāna ezera apkārtnē gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem.

Ūdenstūrisma centra “Bāka” darba laiks:

Pirmdiena ————-
Otrdiena 11.00 – 16.00
Trešdiena 09.00 – 16.00
Ceturtdiena 09.00 – 16.00
Piektdiena 09.00 – 16.00
Sestdiena 09.00 – 16.00
Svētdiena 09.00 – 16.00

GPS: 56.7837561, 26.9452588

bakas-karte Bakabaka-volejbolsBaka-taka Slido_Baka_RezeknesnovŪdenstūrisma attīstības centrs Ūdenstūrisma attīstības centrs Ūdenstūrisma attīstības centrs Ūdenstūrisma attīstības centrs Ūdenstūrisma attīstības centrs Ūdenstūrisma attīstības centrs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0