“Uzmini melodiju!” Tiskādu vidusskolā

Publicēts 12.04.2016

Piektdien, 8. aprīlī Tiskādu vidusskolā notika pasākums – spēle „Uzmini melodiju!”, kuru organizēja un vadīja skolēnu pašpārvalde. Šajā pasākumā piedalījās ne tikai Tiskādu, bet arī Maltas vidusskolas un Kruķu pamatskolas skolēni. Spēle bija sadalīta 5 kārtās. Komandu dalībnieki minēja melodijas 3 nominācijās – latviešu tautas dziesmas, Raimonda Paula mūzika, radio hīti. Par katru uzminēto dziesmu dalībnieks ieguva punktus.

Visas melodijas skanēja sintezatora izpildījumā, kuras spēlēja Tiskādu vidusskolas mūzikas skolotāja Irīna Ščerbakova. Pirmajā kārtā spēlēja Tiskādu vidusskolas skolēni, otrajā – skolēni no Kruķu pamatskolas, trešajā – Maltas vidusskolas komanda, ceturtajā – brīvprātīgie dalībnieki no skatītāju vidus. Finālā cīnījās 4 dalībnieki – katras atlases kārtas uzvarētājs. Galarezultātā pirmo vietu ieguva Alīna Vlasova, otro – Una Kancāne un trešo – Nurija Abijeva. Spēles starpbrīžos visas komandas parādīja savus muzikālos talantus – Kruķu meitenes brīnišķīgi dejoja, Maltas jaunietes jauki dziedāja un Tiskādu vidusskolas instrumentālais ansamblis „Fantāzija” nospēlēja gan R. Paula mūziku, gan „Austrumu melodiju”. Visas komandas un uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem un saņēma saldas dāvanas. Pasākuma turpinājumā visi dalībnieki un ciemiņi bija uzaicināti uz tēju, pēc tam sākās aizraujoša diskotēka. Tiskādu vidusskolas skolēnu pašpārvalde izsaka pateicību visām skolām, kas atsaucās uz mūsu aicinājumu, skolotājām un skolas vadībai par palīdzību pasākuma organizēšanā.

 

Vitālijs Ščerbakovs
Tiskādu vidusskolas pašpārvaldes priekšsēdētājs 

DSCF6995 DSCF6996 DSCF6998 DSCF7005 DSCF7012 DSCF7019 DSCF7020 DSCF7029 DSCF7041 DSCF7046 DSCF7057 DSCF7060

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0