No kreisās - Velga Krukovska, Jānis Kuzminskis, Sanita Dikule-Dikale, Edgars Andrejevs, Baiba Uzulnīka, Jānis Kupra, Rasma Bumbiere. pasākumā nepiedalījās SIA "Slateks" pārstāvji, Einārs Lipskis, Velga Sarmule, fotomirklī klāt nebija Oskars Maculēvičs. Publicēts 01.11.2018
Parakstīti līgumi ar LEARN konkursa uzvarētājiem
Rēzeknes novada pašvaldības mazajā zālē 1. novembrī notika nodibinājuma LEARN pasākums, kura laikā parakstīti līgumi par projektu īstenošanu ar konkursa "Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā" uzvarētājiem.
LEARN_konkurss Publicēts 22.10.2018
Apkopoti projektu konkursa “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” 2018. gadā rezultāti
Vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu piešķirt finansējumu 30 811,16 eiro apmērā 11 projektu pieteikumu īstenošanai. Seši finansējuma saņēmēji savu saimniecisko darbību tikai uzsāks un pieci attīstīs jau esošo uzņēmējdarbību.
LEARN_logo Publicēts 26.09.2018
Tiek pagarināts LEARN projektu pieteikumu vērtēšanas termiņš
Informējam, ka iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ, nodibinājuma “LEARN” projektu konkursa “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” 2018. gadā iesniegto projektu pieteikumu vērtēšanas termiņš tiek pagarināts līdz šī gada 28. oktobrim.
tirdzins_luznava (1000 x 1414) Publicēts 11.09.2018
Eiropas kultūras mantojuma dienās Lūznavā – mājražotāju un amatnieku tirdziņš
Eiropas kultūras mantojuma dienu pasākumu ietvaros Lūznavas muižā 15. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 norisināsies amatnieku un mājražotāju tirdziņš "Lobs Lobam".
learn Publicēts 23.07.2018
Projektu konkursam “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” 2018. gadā iesniegti 26 projektu pieteikumi
Šogad nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) uzņēmējdarbības atbalsta projektu konkursā pieteiktas 26 biznesa idejas. Vislielākais pieprasījums pēc finansējuma ir tūrisma un pārtikas ražošanas nozarē. Tāpat uz atbalstu cer esošie un topošie uzņēmēji tādās jomās kā autoremonts, fotografēšana, šūšana un dizains, mūzika, sports, pirtniecība, mežizstrāde, malkas skaldīšana, mazumtirdzniecība, amatniecība un rokdarbi.
c0195526e6eaf04dba758bd5518dbef9 Publicēts 15.06.2018
Aicina ielīgošanas tirdziņš “Lobs Lobam”
Pirmsjāņu laikā, 22. jūnijā, "Latgales upes līčos” Sakstagala pagasta Subinaitē, laukumā pie autoceļa Rēzekne – Rīga visi tiek aicināti uz ielīgošanas tirdziņu “Lobs Lobam”, kurā būs iespēja izvēlēties un iegādāties vietējos labumus Līgo svētku svinēšanai. Tirdziņa sākums plkst. 12.00.
Capture_pertnieki Publicēts 08.05.2018
Veiksmīgi noritējis pirmais zaļais tirdziņš “Lobs Lobam Pērtnīkūs”
Pērtnieku laukumā 5. maijā notika pirmais mājražotāju un amatnieku tirdziņš, ko organizēja Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar nodibinājumu “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā”, SIA “Latgales upes līči” un SIA “Vlakon”. Kaut arī diena bija pavēsa un vējaina, pasākums bija diezgan kupli apmeklēts.
afisha_PERTNIEKI_LOBS_LOBAM (1250 x 1767) - Copy Publicēts 18.04.2018
5. maijā sākas jauna aktivitāte — zaļo tirdziņu sezona “Lobs Lobam Pērtnīkūs”
5. maijā plkst. 10.00 Sakstagala pagasta Subinaitē, Pērtnieku laukumā pie autoceļa A12 visi tiek aicināti uz izklaides un atpūtas pasākumu “Lobs Lobam Pērtnīkūs”, kurā ar savu produkciju un pakalpojumiem piedalīsies Rēzeknes novada uzņēmēji, amatnieki un mājražotāji. Pasākumu organizē Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar nodibinājumu “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) un uzņēmumiem SIA “Latgales upes līči” un SIA “Vlakon”. “Lobs Lobam Pērtnīkūs” iecerēts kā sezonas sākums jaunai, regulārai aktivitātei Rēzeknes novadā. Proti, plānots, ka turpmāk vasaras sezonā vismaz vienu reizi mēnesī Pērtnieku laukumā tiks organizēts amatnieku un mājražotāju tirdziņš.
afisa Publicēts 19.03.2018
Gaida pieteikumus Lieldienu tirdziņam “Lobs Lobam”
Mājražotāji un amatnieki tiek aicināti pieteikties tirgošanai, zvanot uz nodibinājumu “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” pa tālruni 26543286 vai rakstot uz e-pastu: learn@rezeknesnovads.lv
DSC_0044 Publicēts 09.02.2018