LOBS LOBAM aprilis-photo1 Publicēts 07.04.2017
10. aprīlī – amatnieku darinājumu izstāde – pārdošana, 13. aprīlī – vietējo amatnieku un mājražotāju tirgus “Lobs lobam”
No 10. aprīļa līdz 13. aprīlim Rēzeknes novada foajē notiks vietējo amatnieku darinājumu izstāde – pārdošana, ko nodibinājums „LEARN” organizē kopā ar RRLSB „Sidrabrasa”. Savukārt Zaļajā ceturtdienā, 13. aprīlī no 9.00 līdz 13.00 notiks tirgošanās kulminācija – vietējo amatnieku un mājražotāju tirdziņš “LOBS LOBAM”.
Anita Kairiša Publicēts 28.03.2017
“Satiec savu meistaru 2017”
No 2017. gada 31. marta līdz 2. aprīlim tautas lietišķās mākslas meistari, amatnieki, stāstnieki, tautas teicēji, muzikanti un dziedātāji 167 vietās visā Latvijā aicinās uz pasākumu “Satiec savu meistaru 2017”. Projekta „Satiec savu meistaru!” mērķis ir vēstīt plašākai sabiedrībai par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu un pārmantošanu, kā arī par meistariem, viņu zināšanām un prasmēm.
Publicēts 16.01.2017
Mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam” notiks 19. janvārī
19. janvārī no pl. 10.00 līdz 13.00 Rēzeknes novada pašvaldības foajē notiks ikmēneša vietējo mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam”. Kā ierasts, piedāvājumā būs piena produkti, gaļa, dārzeņi un augļi, medus, kūpinātas zivis, dažāda veida garšvielas. Tāpat varēs iegādāties dažādus adījumus, tamborējumus, rotaslietas un citus rokdarbus.
Publicēts 27.12.2016
Īstenoti LEARN projekti uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai
Jau otro gadu Rēzeknes novadā norisinājās nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) izsludinātais projektu konkurss “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”. Šopavasar konkursā tika pieteiktas 27 idejas, no kurām atbalstu saņēma 11 projekti par kopējo summu 27430.88 EUR apmērā.
LEARN_logo Publicēts 11.05.2016
Noslēgusies nodibinājuma LEARN projektu konkursa pieteikumu izvērtēšana
Ir noslēdzies nodibinājuma "Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā" (LEARN) izsludinātais projektu konkurss "Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā". Konkursa kopējais budžets bija 22 000 eiro apmērā, katrs pretendents varēja pieprasīt finansējumu vismaz 3000 eiro apmērā savas biznesa idejas attīstīšanai vai arī esošas saimnieciskās darbības pilnveidošanai.
lobs_lobam Publicēts 18.04.2016
Mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam” notiks 21. aprīlī
21. aprīlī Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē laikā no plkst. 10-13 notiks ikmēneša vietējo mājražotāju un amatnieku tirdziņš "Lobs lobam".
kalendārs (1296 x 864) Publicēts 15.04.2016
Pagarināts LEARN projektu konkursa pieteikumu izskatīšanas termiņš
Nodibinājuma "Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā" organizētā projektu konkursa "Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā" izvērtēšana tiek pagarināta līdz 29. aprīlim. Šogad projekta pieteikumus kopumā iesnieguši 27 pretendenti, pieprasot finansējumu uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai Rēzeknes novadā dažādās nozarēs, tostarp tūrismā, ražošanā un pakalpojuma sniegšanā u.c. Tā kā projektu pieteikumi aptver tik plašu nozaru un specifikas spektru, izvērtēšanas komisijai to izskatīšanai ir nepieciešams papildus laiks.
12321432_1714950872117214_6439224404675471804_n Publicēts 07.04.2016
Akcijas “Sateic savu meistaru” ietvaros iepazītas seno amatu prasmes
Latvijas Nacionālais kultūras centrs jau astoto reizi organizē nemateriālās kultūras mantojuma saglabāšanas pasākumu "Satiec savu meistaru". No 1. līdz 3. aprīlim visā Latvijā notika dažāda veida pasākumi, kuros varēja apgūt senos arodus. Arī Rēzeknē, nodibinājuma "Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā" (LEARN) un veikala "Zaļais" telpās vietējie mājražotāji un amatnieki dalījās ar savām prasmēm.
apkalnmajas2 Publicēts 29.03.2016
Satiec savu meistaru arī Rēzeknes novadā!
Nodibinājums LEARN, sadarbībā ar veikalu "Zaļais" un diviem novada mājražotājiem, ir iesaistījies Latvijas Nacionālā kultūras centra organizētajā akcijā "Satiec savu meistaru". Šī akcija ir tradicionālo prasmju skola, jo seno arodu meistari dalās ar savām zināšanām ar visiem interesentiem.
VARAM (863 x 1307) Publicēts 29.03.2016
VARAM pateicības raksts par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbības veicināšanā Rēzeknes novadā — nodibinājumam LEARN
Konkursa "Rēzeknes novada uzņēmums 2015" laureātu vidū ir arī vairāki mazie uzņēmēji, nodibinājuma "Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā" (LEARN) sadarbības partneri - dravnieks Žanis Jesko, Santa Ostaša - SIA "CreativeS", kā arī z/s "Mētras". Balvu pasniegšanas svinīgajā pasākumā 19. martā, Latgales vēstniecībā "Gors", Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija uzslavēja arī nodibinājuma LEARN darbību, piešķirot pateicības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbības veicināšanā Rēzeknes novadā.