afisha_PERTNIEKI_LOBS_LOBAM (1250 x 1767) - Copy Publicēts 18.04.2018
5. maijā sākas jauna aktivitāte — zaļo tirdziņu sezona “Lobs Lobam Pērtnīkūs”
5. maijā plkst. 10.00 Sakstagala pagasta Subinaitē, Pērtnieku laukumā pie autoceļa A12 visi tiek aicināti uz izklaides un atpūtas pasākumu “Lobs Lobam Pērtnīkūs”, kurā ar savu produkciju un pakalpojumiem piedalīsies Rēzeknes novada uzņēmēji, amatnieki un mājražotāji. Pasākumu organizē Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar nodibinājumu “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) un uzņēmumiem SIA “Latgales upes līči” un SIA “Vlakon”. “Lobs Lobam Pērtnīkūs” iecerēts kā sezonas sākums jaunai, regulārai aktivitātei Rēzeknes novadā. Proti, plānots, ka turpmāk vasaras sezonā vismaz vienu reizi mēnesī Pērtnieku laukumā tiks organizēts amatnieku un mājražotāju tirdziņš.
afisa Publicēts 19.03.2018
Gaida pieteikumus Lieldienu tirdziņam “Lobs Lobam”
Mājražotāji un amatnieki tiek aicināti pieteikties tirgošanai, zvanot uz nodibinājumu “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” pa tālruni 26543286 vai rakstot uz e-pastu: learn@rezeknesnovads.lv
DSC_0044 Publicēts 09.02.2018
Pasniegti nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” apliecinājumi par piešķirto finansējumu
8. februārī Rēzeknes novada pašvaldības mazajā zālē notika svinīgs pasākums, kura laikā tika pasniegti nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” apliecinājumi par piešķirto finansējumu atbalstītajiem projektu īstenotājiem
IMG-20180201-WA0001 Publicēts 01.02.2018
Zināmi LEARN organizētā projektu konkursa „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” rezultāti
Rēzeknes novada pašvaldības nodibinājuma LEARN (Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā) organizētajā konkursā „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” nolemts atbalstīt 11 projektu pieteikumus.
DSC_0077 Publicēts 22.12.2017
Ziemassvētku tirdziņš “Lobs lobam” 2017
22. decembrī Rēzeknes novada pašvaldības ēkas zālēs un foajē norisinājās tradicionālais vietējo zemnieku un mājražotāju tirdziņš "Lobs lobam". Šogad tā norise tika papildināta ar Rēzeknes novada skolēnu mācību uzņēmumu produkcijas izsoli, dizaineres Velgas Krukovskas darināto apģērbu skati un, protams, ar labdarības akciju, kuras laikā tika saziedotas ziemassvētku veltes septiņām novada daudzbērnu ģimenēm.
afisa Publicēts 14.12.2017
22. decembrī Rēzeknes novada pašvaldībā notiks Ziemassvētku tirdziņš
Lai palīdzētu sarūpēt visu nepieciešamo priecīgai svētku svinēšanai, 22. decembrī, sākot no plkst.10:00, Rēzeknes novada pašvaldības ēkā (Atbrīvošanas alejā 95A) notiks Ziemassvētku tirdziņš „LOBS LOBAM”. Visi tirgoties gribētāji Ziemassvētku tirdziņam var pieteikties pie nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) vecākās konsultantes Dainas Butleres, zvanot 26543286 vai rakstot e-pastā learn@rezeknesnovads.lv līdz šī gada 20. decembrim pl.16:30.
learn projekti Publicēts 04.12.2017
Noslēgusies pieteikumu iesniegšana nodibinājuma LEARN projektu konkursā
Nodibinājuma LEARN projektu konkursā saņemti 16 pieteikumi. Visvairāk pārstāvētā ir tūrisma nozare (4), tai seko ēdināšanas serviss (3), dizaina pakalpojumi (2), pa vienam pieteikumam ir iesniegti metālapstrādes, amatniecības, papīra pārstrādes, pārtikas ražošanas, sporta, veterinārmedicīnas un sociālo pakalpojumu sektorā. Trīs no pretendentiem, īstenojot uzņēmējdarbību, plāno iegūt sociāla uzņēmuma statusu.
bb Publicēts 13.11.2017
„Mazā biznesa diena” ar gardumiem un citiem labumiem veikaliņā „Zaļais”
Šogad „Mazās biznesa dienas” pienesums valsts svētkos, 18. novembrī iepriecinās rēzekniešus ar patīkamiem pārsteigumiem veikalā „Zaļais”, kur savus darinājumus piedāvās vietējie ražotāji.
tirdz Publicēts 06.11.2017
Meklēsim ierosmi ideju attīstībai lauku uzņēmējdarbībā ar Mārtiņdienas tirdziņa „Lobs Lobam” noskaņām Dricānos
Mārtiņdiena ir seni un tradīcijām bagāti latviešu ziemas sagaidīšanas svētki, kad beidzās pieguļas un lopu ganos dzīšanas laiks. Mārtiņi noslēdza garu un smagu darba posmu, padarot atlikušos rudens darbus, kamēr zeme nav aizgājusi pie miera. Arī Rēzeknes novada lauku uzņēmīgie ļaudis, noslēdzot rudens darba cēlienu, Mārtiņdienā, 10. novembrī pulcēsies Dricānu pagasta kultūras namā, lai piedalītos seminārā uzņēmējdarbības iespējām laukos, kā arī piedāvātu savu produkciju tradicionālajā Rēzeknes novada amatnieku un mājražotāju tirdziņā "Lobs lobam", kas šoreiz notiks Dricānos.
DSC_0004 (1072 x 712) Publicēts 13.10.2017
Aktuāla informācija par nodibinājuma „LEARN” projektu konkursu
Šī gada 12.oktobrī notika nodibinājuma „LEARN” organizētais seminārs par šobrīd aktuālo projektu pieteikumu konkursu esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem. Semināra laikā klausītāji tika iepazīstināti ar konkursa „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” nosacījumiem, iespējamā atbalsta apmēru, kā arī tā saņemšanas kārtību projekta apstiprināšanas gadījumā. Lai potenciālajiem atbalsta pretendentiem atvieglotu projekta pieteikuma aizpildīšanas procesu, izmantojot praktiskus piemērus, tika skaidrots informācijas saturs, kas jāatspoguļo katrā pieteikuma veidlapas sadaļā. Savukārt, pārstāvis no Valsts ieņēmuma dienesta, sniedza ieskatu par aktuālajiem likumu grozījumiem, kas stāsies spēkā 2018. gadā un būs saistoši uzņēmējiem.