c0195526e6eaf04dba758bd5518dbef9 Publicēts 15.06.2018
Aicina ielīgošanas tirdziņš “Lobs Lobam”
Pirmsjāņu laikā, 22. jūnijā, "Latgales upes līčos” Sakstagala pagasta Subinaitē, laukumā pie autoceļa Rēzekne – Rīga visi tiek aicināti uz ielīgošanas tirdziņu “Lobs Lobam”, kurā būs iespēja izvēlēties un iegādāties vietējos labumus Līgo svētku svinēšanai. Tirdziņa sākums plkst. 12.00.
Capture_pertnieki Publicēts 08.05.2018
Veiksmīgi noritējis pirmais zaļais tirdziņš “Lobs Lobam Pērtnīkūs”
Pērtnieku laukumā 5. maijā notika pirmais mājražotāju un amatnieku tirdziņš, ko organizēja Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar nodibinājumu “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā”, SIA “Latgales upes līči” un SIA “Vlakon”. Kaut arī diena bija pavēsa un vējaina, pasākums bija diezgan kupli apmeklēts.
afisha_PERTNIEKI_LOBS_LOBAM (1250 x 1767) - Copy Publicēts 18.04.2018
5. maijā sākas jauna aktivitāte — zaļo tirdziņu sezona “Lobs Lobam Pērtnīkūs”
5. maijā plkst. 10.00 Sakstagala pagasta Subinaitē, Pērtnieku laukumā pie autoceļa A12 visi tiek aicināti uz izklaides un atpūtas pasākumu “Lobs Lobam Pērtnīkūs”, kurā ar savu produkciju un pakalpojumiem piedalīsies Rēzeknes novada uzņēmēji, amatnieki un mājražotāji. Pasākumu organizē Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar nodibinājumu “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) un uzņēmumiem SIA “Latgales upes līči” un SIA “Vlakon”. “Lobs Lobam Pērtnīkūs” iecerēts kā sezonas sākums jaunai, regulārai aktivitātei Rēzeknes novadā. Proti, plānots, ka turpmāk vasaras sezonā vismaz vienu reizi mēnesī Pērtnieku laukumā tiks organizēts amatnieku un mājražotāju tirdziņš.
afisa Publicēts 19.03.2018
Gaida pieteikumus Lieldienu tirdziņam “Lobs Lobam”
Mājražotāji un amatnieki tiek aicināti pieteikties tirgošanai, zvanot uz nodibinājumu “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” pa tālruni 26543286 vai rakstot uz e-pastu: learn@rezeknesnovads.lv
DSC_0044 Publicēts 09.02.2018
Pasniegti nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” apliecinājumi par piešķirto finansējumu
8. februārī Rēzeknes novada pašvaldības mazajā zālē notika svinīgs pasākums, kura laikā tika pasniegti nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” apliecinājumi par piešķirto finansējumu atbalstītajiem projektu īstenotājiem
IMG-20180201-WA0001 Publicēts 01.02.2018
Zināmi LEARN organizētā projektu konkursa „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” rezultāti
Rēzeknes novada pašvaldības nodibinājuma LEARN (Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā) organizētajā konkursā „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” nolemts atbalstīt 11 projektu pieteikumus.
DSC_0077 Publicēts 22.12.2017
Ziemassvētku tirdziņš “Lobs lobam” 2017
22. decembrī Rēzeknes novada pašvaldības ēkas zālēs un foajē norisinājās tradicionālais vietējo zemnieku un mājražotāju tirdziņš "Lobs lobam". Šogad tā norise tika papildināta ar Rēzeknes novada skolēnu mācību uzņēmumu produkcijas izsoli, dizaineres Velgas Krukovskas darināto apģērbu skati un, protams, ar labdarības akciju, kuras laikā tika saziedotas ziemassvētku veltes septiņām novada daudzbērnu ģimenēm.
afisa Publicēts 14.12.2017
22. decembrī Rēzeknes novada pašvaldībā notiks Ziemassvētku tirdziņš
Lai palīdzētu sarūpēt visu nepieciešamo priecīgai svētku svinēšanai, 22. decembrī, sākot no plkst.10:00, Rēzeknes novada pašvaldības ēkā (Atbrīvošanas alejā 95A) notiks Ziemassvētku tirdziņš „LOBS LOBAM”. Visi tirgoties gribētāji Ziemassvētku tirdziņam var pieteikties pie nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) vecākās konsultantes Dainas Butleres, zvanot 26543286 vai rakstot e-pastā learn@rezeknesnovads.lv līdz šī gada 20. decembrim pl.16:30.
learn projekti Publicēts 04.12.2017
Noslēgusies pieteikumu iesniegšana nodibinājuma LEARN projektu konkursā
Nodibinājuma LEARN projektu konkursā saņemti 16 pieteikumi. Visvairāk pārstāvētā ir tūrisma nozare (4), tai seko ēdināšanas serviss (3), dizaina pakalpojumi (2), pa vienam pieteikumam ir iesniegti metālapstrādes, amatniecības, papīra pārstrādes, pārtikas ražošanas, sporta, veterinārmedicīnas un sociālo pakalpojumu sektorā. Trīs no pretendentiem, īstenojot uzņēmējdarbību, plāno iegūt sociāla uzņēmuma statusu.
bb Publicēts 13.11.2017
„Mazā biznesa diena” ar gardumiem un citiem labumiem veikaliņā „Zaļais”
Šogad „Mazās biznesa dienas” pienesums valsts svētkos, 18. novembrī iepriecinās rēzekniešus ar patīkamiem pārsteigumiem veikalā „Zaļais”, kur savus darinājumus piedāvās vietējie ražotāji.