IMG_7679 Publicēts 12.11.2018
RTA notika pasākums „Burgers ar zinātnieku”
8. novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) telpās savdabīga rosība noritēja visas dienas garumā, jo Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) rīkoja informatīvu pasākumu „Burgers ar zinātnieku”.
DSCN8114 Publicēts 07.11.2018
ALTUM aizdevumi visā Latvijā biznesa uzsākšanai šogad pārsniedz 8 miljonus eiro, uzņēmēju aktivitāte Latgalē pieaugusi par 8%
Attīstības finanšu institūcija ALTUM biznesa uzsācējiem visā Latvijā šī gada pirmajos deviņos mēnešos uzņēmējdarbības uzsākšanai aizdevumus piešķīrusi vairāk nekā 8,2 miljoni eiro apmērā, kas ir lielākais apjoms pēdējo piecu gadu laikā. Salīdzinot ar 2017. gada deviņiem mēnešiem gan pēc izsniegto aizdevumu kopskaita, gan pēc piešķirtā finansējuma apjoma pieaugums ir 40%. Uzņēmēju aktivitāte, izmantojot valsts atbalstu, pieaugusi arī Latgalē (aizdevumu skaits pieaudzis par 8%), vienlaikus nedaudz samazinoties kopējam piešķirtā finansējuma apjomam, kas liecina, ka jaunie uzņēmēji šajā reģionā biznesu sāk ar mazāka apjoma projektiem.
IELŪGUMS_EVENTS_Burgers ar zinātnieku_10_2018-001 (1267 x 712) Publicēts 05.11.2018
Informatīvs pasākums “Burgers ar zinātnieku” – tavam veiksmes stāstam!
Tāpat kā piemeklējot pareizās garšvielas, burgers kļūst ne vien labs, bet izcils, arī atrodot īsto zinātnieku, tavs produkts var kļūt par īstu veiksmes stāstu. Ko tavas idejas attīstībai var dot zinātne? Kas ir tehnoloģiju skauti? Kā atrast savu zinātnieku? Kā tikt pie 100% granta savas idejas gudrai attīstībai? Kāda ir bijusi citu uzņēmēju pieredze? Daudz jautājumu, un mums uz tiem visiem ir atbildes. Tāpēc tiekamies 8. novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā!
No kreisās - Velga Krukovska, Jānis Kuzminskis, Sanita Dikule-Dikale, Edgars Andrejevs, Baiba Uzulnīka, Jānis Kupra, Rasma Bumbiere. pasākumā nepiedalījās SIA "Slateks" pārstāvji, Einārs Lipskis, Velga Sarmule, fotomirklī klāt nebija Oskars Maculēvičs. Publicēts 01.11.2018
Parakstīti līgumi ar LEARN konkursa uzvarētājiem
Rēzeknes novada pašvaldības mazajā zālē 1. novembrī notika nodibinājuma LEARN pasākums, kura laikā parakstīti līgumi par projektu īstenošanu ar konkursa "Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā" uzvarētājiem.
LEARN_konkurss Publicēts 22.10.2018
Apkopoti projektu konkursa “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” 2018. gadā rezultāti
Vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu piešķirt finansējumu 30 811,16 eiro apmērā 11 projektu pieteikumu īstenošanai. Seši finansējuma saņēmēji savu saimniecisko darbību tikai uzsāks un pieci attīstīs jau esošo uzņēmējdarbību.
Foto: Diāna Selecka Publicēts 16.10.2018
Seminārs par drošas un kvalitatīvas pārtikas ražošanu no augu un dzīvnieku valsts produktiem
Latgales plānošanas reģiona (LPR) Latgales uzņēmējdarbības centrs rīko informatīvo semināru "Drošas un kvalitatīvas pārtikas ražošana no augu un dzīvnieku valsts produktiem". Seminārs notiks 24. oktobrī Rēzeknes novada pašvaldības konferenču zālē Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē.
Foto no interneta resursiem Publicēts 09.10.2018
Latgales uzņēmējdarbības centrs un BM TRADA Latvija rīko semināru kokapstrādes uzņēmumiem
Latgales plānošanas reģiona (LPR) Latgales uzņēmējdarbības centrs un "BM TRADA Latvija" rīko informatīvo semināru kokapstrādes uzņēmumiem. Seminārs notiks 26. oktobrī Rēzeknes novada pašvaldības konferenču zālē Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, paredzamais norises laiks no plkst. 10.00 līdz 15.30.
LEARN_logo Publicēts 26.09.2018
Tiek pagarināts LEARN projektu pieteikumu vērtēšanas termiņš
Informējam, ka iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ, nodibinājuma “LEARN” projektu konkursa “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” 2018. gadā iesniegto projektu pieteikumu vērtēšanas termiņš tiek pagarināts līdz šī gada 28. oktobrim.
ea19fb5c61c8452f9bcc64f1fd6f1660 Publicēts 25.09.2018
Aptauja Rēzeknes novada uzņēmējiem!
Aicinām ikvienu Rēzeknes novada uzņēmēju, komersantu, mājražotāju, amatnieku un tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedalīties aptaujā un izteikt savu viedokli par uzņēmējdarbības vidi novadā. Iegūtos rezultātus izmantosim Rēzeknes novada attīstības programmas izstrādē. Jūsu vērtējumu un priekšlikumus uzņēmējdarbības vides attīstībai gaidīsim, aizpildot aptaujas anketu tiešsaistē!
E. Medvedeva foto Publicēts 20.09.2018
Izsludināta pretendentu pieteikšana konkursam “Rēzeknes novada uzņēmums 2018″
Lai godinātu labākos Rēzeknes novada uzņēmējus, kuri veicina uzņēmējdarbības vides attīstību, nodarbinātību, teritorijas pievilcību un sabiedrisko aktivitāti, jau septīto gadu Rēzeknes novada pašvaldība rīko konkursu "Rēzeknes novada uzņēmums". Pretendentus konkursam var pieteikt no 2018. gada 11. septembra līdz 11. oktobrim.