Foto no interneta resursiem Publicēts 17.01.2017
Notiks seminārs tūrisma uzņēmēju kvalitātes paaugstināšanai
23. janvārī pulksten 10.00 ūdenstūrisma attīstības centrā “Bāka”, Gaigalavas pagastā Europe Direct Informācijas centrs Austrumlatgalē organizē semināru par tūrisma uzņēmumu attīstības veicināšanu un kvalitātes paaugstināšanu.
Publicēts 16.01.2017
Mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam” notiks 19. janvārī
19. janvārī no pl. 10.00 līdz 13.00 Rēzeknes novada pašvaldības foajē notiks ikmēneša vietējo mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam”. Kā ierasts, piedāvājumā būs piena produkti, gaļa, dārzeņi un augļi, medus, kūpinātas zivis, dažāda veida garšvielas. Tāpat varēs iegādāties dažādus adījumus, tamborējumus, rotaslietas un citus rokdarbus.
Latgales karogs Publicēts 12.01.2017
Seminārs uzņēmējiem par Latgales speciālo ekonomisko zonu
30. janvārī no plkst.11.00 līdz 13.00 Rēzeknes novada pašvaldības kamīnzālē (4. stāvs) uz tikšanos par Latgales speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) iespējām aicina Latgales SEZ vadītājs Vladislavs Stankevičs. Rēzeknes novada pašvaldība aicina vietējos uzņēmējus izmantot iespēju gūt informāciju, kas var noderēt tālākajā saimnieciskajā darbībā.
Foto no interneta resursiem Publicēts 06.01.2017
Labklājības ministrija aicina uz informatīvajiem semināriem par reģistrēšanos un atbalsta saņemšanas iespējām ESF projektā “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”
Labklājības ministrija no 2017. gada 20. janvāra līdz 3. februārim organizē reģionālos seminārus par pieteikšanās kārtību, reģistrāciju, sociālās uzņēmējdarbības pazīmēm un to noteicošajiem kritērijiem, sociālās ietekmes izvērtēšanu, kā arī finanšu atbalsta saņemšanas iespējām un finanšu atbalsta saņēmēju uzraudzību projektā.
Gravtex_Balva_kopbilde Publicēts 05.01.2017
SIA “Gravtex” saņem balvu par rūpniecisko dizainu
Rēzeknes novada uzņēmums SIA Gravtex Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Ekonomikas ministrijas rīkotajā konkursā Eksporta un inovācijas balva saņēma balvu par otro vietu nominācijā "Rūpnieciskais dizains".
Seminaru norises karte (600 x 919) Publicēts 05.01.2017
Janvārī aicinām uz semināriem par LEADER finansējumu
Jaunajam gadam sākoties, biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” organizē informatīvo semināru ciklu “SATIEC LĪDERI”, kas notiks Rēzeknes un Viļānu novadā. Semināra ietvaros tiks sniegta informācija par LEADER finansējuma piesaistes iespējām uzņēmējdarbības un sabiedriskā labuma projektiem. Uz semināru aicināti interesenti, kas plāno uzsākt vai attīstīt esošo uzņēmējdarbību, uzlabot vietējās teritorijas infrastruktūru, dažādot sabiedriskās aktivitātes savā novadā, pagastā, ciematā.
latgales-plānošanas-reģions Publicēts 03.01.2017
Latgales uzņēmējiem pieejami nodokļu atvieglojumi
Uzņēmumi, kas plāno attīstīt savu saimniecisko darbību Latgales reģionā, sākot ar 2017. gada 2. janvāri, var pieteikties uz nodokļu atlaidēm Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā (Latgales SEZ).
Info plakats Publicēts 02.01.2017
Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai
Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludina projektu iesniegumu pieņemšanas 3. kārtu uzņēmējdarbības projektiem ar kopējo finansējumu 427 354,81 EUR. Projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2017. gada 10. februāra līdz 10. martam sekojošās Rīcībās:
Titulbilde_Rezeknes rajona partneriba Publicēts 01.01.2017
Izsludināts LEADER finansējums sabiedriskā labuma projektiem
Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība”, kas darbojas Rēzeknes un Viļānu novados, izsludina 2. projekta iesniegumu pieņemšanas kārtu sabiedriskā labuma projektiem ar kopējo finansējumu 489774,23 EUR. Projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2017. gada 10. janvāra līdz 10. februārim sekojošās Rīcībās:
1 (1) Publicēts 30.12.2016
Rēzeknes novadā uzsākts projekts topošo un esošo uzņēmēju kompetences vairošanai
Europe Direct informācijas centrs Austrumlatgalē Rēzeknes novadā uzsāk projektu “Pasākumu kopums Austrumlatgales topošajiem un esošajiem uzņēmējiem par uzņēmējdarbības iespējām Eiropas Savienībā”. Pēc Nodarbinātības Valsts aģentūras datiem šī gada novembrī valstī bezdarba līmenis ir 8%, savukārt Latgales reģionā- 17,6%, Rēzeknē-15,3%. Veicot saimniecisko darbību, iespējams nodrošināt pašam sevi, radīt jaunas darba vietas un vairot labklājību.