afisa Publicēts 03.07.2019
Aicinām uzņēmējus pieteikties tirdzniecībai Annas dienā Bērzgalē
28. jūlijā plkst. 10.00 Bērzgales Romas katoļu baznīcā notiks Annas dienas svētku Mise. No plkst. 11.00 pie kultūras nama darbosies piepūšamās atrakcijas bērniem un radošās darbnīcas. Plkst. 11.30 kultūras namā bērnu un jauniešu centra telpās tiks atklāta keramikas darbu izstāde. Plkst.12.00 Rogovkas amatierteātris piedāvā noskatīties Marutas Misčenko skeču “Sovā saimī”. Pieteikumi tirdzniecībai Annas dienā Bērzgalē tiek gaidīti līdz 2019. gada 24. jūlijam.
pikn Publicēts 01.07.2019
Ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji aicināti dalībai Rēzeknes novada dienā – Mākslas piknikā Lūznavas muižā
Rēzeknes novada dienu ietvaros 21. jūlijā notiks tradicionālais mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks” Lūznavas muižā. Muzikālās programmas dažādība, un nesteidzīga piknika piedzīvošana, vērojot dejas izrādes, leļļu izrādes un laikmetīgā cirka priekšnesumus. Iespēja atpūsties un piedalīties arī radošajās darbnīcās. Rīkotājs - Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas pagastu apvienība” struktūrvienība ”Lūznavas pagasta pārvalde” - aicina pieteikties tirgotājus ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai Mākslas piknika laikā.
tirgus Publicēts 28.06.2019
Tirgotāji aicināti pieteikties tirdzniecībai Rēzeknes novada dienās Nagļos un Kaunatā
Rēzeknes Novada dienās, kā parasti, būs plaša pasākumu programma, tostarp arī Amatnieku, mājražotāju, saimnieciskās darbības veicēju tirdziņi Nagļos (13. jūlijā) un Kaunatā (20. jūlijā), kas parasti piesaista lielu svētku dalībnieku interesi.
info Publicēts 28.06.2019
Noslēgusies pieteikumu pieņemšana projektu konkursā “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”
2019. gada uzņēmējdarbības projektu konkursā nodibinājums “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) saņēmis 17 pieteikumus no 12 Rēzeknes novada pagastiem.
Piterdina Publicēts 18.06.2019
Tirgotāji tiek aicināti pieteikties tirdziņam pasākumā Pīterdīna Rogovkā
Pēterdienā, 29. jūnijā, Nautrēnu pagasta Rogovkā norisināsies vērienīgs pasākums “Pīterdīna Rogovkā”. Visas dienas garumā tiks piedāvātas dažādas aizraujošas nodarbes visām vecuma un interešu grupām, sākot ar podnieku cepļa izņemšanu līdz radošajām mākslas darbnīcām un sejiņu apgleznošanu pašiem jaunākajiem pasākumu apmeklētājiem, Nautrēnu pagastu apvienības pašdarbības kolektīvu koncerts un, protams, diena noslēgsies ar lustīgu balli.
Skats_no_Ancupanu_sk_t (1072 x 712) Publicēts 14.06.2019
Līdz jūnija beigām var pieteikties konkursam „Sakoptākais mežs”
Vēl līdz 28. jūnijam ir iespēja pieteikties Latvijas Meža īpašnieku biedrības (LMĪB) rīkotajam konkursam „Sakoptākais mežs”. Konkursa mērķis ir veicināt ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu un apzināt labas mežsaimniecības prakses piemērus privātajos mežos, kā arī veicināt sabiedrības izpratni par lauku kultūrvides saglabāšanu.
IMG_4643 Publicēts 14.06.2019
Mežvidu lauksaimniecības – tehnoloģiju parkā notika diskusija par pasaules mēroga alternatīvas degvielas projektu
Kārsavas novada, Mežvidu pagasta, Klonešnīkos 7. jūnijā notika diskusija par LIFE programmas projektu “Otrās paaudzes biodegvielas ražošana izmantojot mežsaimniecības (lauksaimniecības) atlikumus un sadzīves atkritumus”.
WhatsApp Image 2019-06-06 at 14.13.44 Publicēts 10.06.2019
Rēzeknes novadā darbojas skolēnu mācību uzņēmumi
Šajā mācību gadā Rēzeknes novada Kaunatas, Maltas, Nautrēnu un Dricānu vidusskolā darbojās 13 skolēnu mācību uzņēmumi (SMU). Jaunieši veidoja uzņēmumus ļoti dažādās sfērās, kas ļāva tiem izpausties katram individuāli parādot savu sniegumu.
RSEZ Publicēts 10.06.2019
Rēzeknes SEZ komercsabiedrības 2018. gadā uzsākušas četrus jaunus ieguldījumu projektus
Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas komercsabiedrības 2018. gadā uzsāk 4 jaunus ieguldījumu projektus, kuru ietvaros tuvākajos gados ir plānots ieguldīt 51,3 miljonus eiro un izveidot 73 jaunas darbavietas. Savukārt 2018. gadā Rēzeknes SEZ komercsabiedrības ir izveidojušas 48 jaunas darbavietas un ieguldījušas 9,4 miljonus eiro infrastruktūrā un moderno tehnoloģiju ieviešanā.
bilde Publicēts 10.05.2019
Izsludināts 2019. gada projektu konkurss uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā
Nodibinājums “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” izsludina projektu konkursu „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”. Projektu pieteikumu iesniegšanas laiks: no 2019. gada 29. maija līdz 28. jūnijam. pl.16:30. Kopējais pieejamais finansējums: EUR 30 000.00