Balttour1 (1024 x 768) Publicēts 22.01.2019
Latgale tūrisma izstādē BALTTOUR gatavojas pārsteigt apmeklētājus
No 1. līdz 3. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2019”, kas ir plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā. Izstādē ikviens var atklāt ko jaunu nākamajai tūrisma sezonai reģionā. Ik gadu izstāde ir svētki un satikšanās vieta nozares profesionāļiem savā starpā un ar ceļotgribētājiem. Kā vēsta organizatori, „Balttour 2019” vienuviet varēs apskatīt vairāk nekā 470 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 850 tūrisma uzņēmumu no 41 pasaules valstīm. Latgale kā ik gadu izstādē atradīsies kopīgā stendā, taču šogad apmeklētājiem būs pavisam citā tēlā un ar jaunu, pavisam atšķirīgu stendu. Ja apmeklētājiem Latgales reģions saistās ar zilajiem ezeriem, skaisto keramiku un senajiem arodiem, tad šoreiz gribam rādīt iepriekš neredzētas lietas un emocijas, stendā dominēs baltā, melnā un zaļā krāsa.
pakot Publicēts 21.01.2019
Pārtikas ražotāji tiek aicināti piedalīties pieredzes apmaiņas pasākumā
Nodibinājums “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) aicina pārtikas ražošanas nozarē strādājošos uzņēmējus šī gada 9. februārī piedalīties pieredzes apmaiņas pasākumā.
Logo_biskopju_konference_2019 Publicēts 21.01.2019
Rēzeknē notiks IV Starptautiskā Latgales reģiona biškopju konference
Kamēr vēl nav sākusies aktīvā dravošanas sezona, februārī jau tradicionāli tiekas Latgales biškopji, lai apspriestu aktualitātes nozarē, kā arī lai dalītos ar savu praktisko pieredzi un novērojumiem nozares attīstībā. Šogad 22. februārī biškopji tiksies Rēzeknes novada pašvaldībā.
Maltas_Daudzfunkcionala_zale_1 Publicēts 21.01.2019
Uzņēmējdarbības skolu tīkls – Maltas vidusskola kļūst par ERASMUS + dalībskolu
Uzņēmējdarbības skolu tīkls ir projekts, kura mērķis ir palīdzēt izstrādāt inovatīvu pieeju uzņēmējdarbības izglītības programmām.
titulbildei_6.karta (600 x 365) Publicēts 21.01.2019
Izsludināts LEADER projektu konkurss uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai
Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludina atklāta LEADER projektu iesniegumu konkursa 6. kārtu ar kopējo finansējumu 622047,07 EUR. Projektu konkurss tiek izsludināts SVVA Stratēģijas mērķa “Attīstīta daudznozaru uzņēmējdarbība” Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējuma saņemšanai rīcībās:
ae_143464 Publicēts 21.12.2018
Ar LEARN atbalstu veiksmīgi realizēts projekts jātnieku sporta atbalstam
2018. gada vasarā startēju nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) izsludinātajā konkursā „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”. Projekts ar Nr.10-GR07/2018 „ Plastmasas šķēršļu Safety-System komplekta „Advanced” iegāde” tika atbalstīts un veiksmīgi realizēts novembrī.
DSC_0102 Publicēts 18.12.2018
Ziemassvētku dāvanu tirdziņš Rēzeknes novada pašvaldības foajē
Rēzeknes novada pašvaldībā iau vairākus gadus izveidojusies laba tradīcija - Ziemassvētku priekšvakarā rīkot rokdarbu izstādi - tirdziņu, kur varētu iegādāties vietējo meistaru darinājumus. Izstādi - tirdziņu rīko nodibinājums „LEARN” sadarbībā ar Rēzeknes reģiona lauku sieviešu biedrību (RRLSB) „Sidrabrasa”, un šogad tā notiek no 17. decembra līdz 20. decembrim Rēzeknes novada pašvaldības ēkas foajē.
Sarmīte Stepiņa piedāvā tradicionālo Ziemassvētku ēdienu - putraimdesu. Publicēts 15.12.2018
21. decembrī Rēzeknes novada pašvaldības ēkā notiek Ziemassvētku tirdziņš “Lobs Lobam”
Pašos Ziemas saulgriežos, 21.decembrī Rēzeknes novada pašvaldības ēkā (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē) notiks Ziemassvētku tirdziņš “Lobs Lobam”. Tirdziņa sākums plkst. 10.00.
kaunatas meitenes (954 x 1175) Publicēts 13.12.2018
Kaunatas vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums veiksmīgi piedalās uzņēmējdarbības konkursā “Start Strong 3+3″
Šogad konkursam pieteicās SMU "Māras tēja", kas tika dibināts gada sākumā Kaunatas vidusskolā. SMU dibinātājas Līna un Ilze pieteicās konkursam, jo vēlējās gūt vērtīgu pieredzi kontaktu dibināšanā, iespēju izpētīt Rietumu tirgu un saņemt unikālus padomus no ekspertiem, kuri atbalsta šo projektu.
jauna 19 (1294 x 728) Publicēts 13.12.2018
Rēzeknē atklās RTA Studiju inovāciju centru un vietējās produkcijas veikalu
Sekojot strauji mainīgajiem apstākļiem mūsdienās, nepieciešama spēja ātri pielāgoties situācijai darba tirgū, ātri apgūt jaunas iemaņas un spēt pielietot savas iegūtās zināšanas praksē. Tāpēc īsi pirms Ziemassvētkiem, 19. decembrī plkst. 18.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija vērs vaļā Studiju inovāciju centru SalesLabs, kas atradīsies renovētajās telpās Pils ielā 23A, Rēzeknē