IMG_4828 (1) Publicēts 22.08.2017
Jaunieši mācījās tapt par uzņēmējiem
Noslēgušās neformālās apmācības “Kļūsti par uzņēmēju”, kurā piedalījās jaunieši vecumā no 15 – 24 gadiem. Apmācības norisinājās Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta Rogovkas ciemā un to mērķis bija veicināt Rēzeknes novada jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu.
UDL_LOGO-01 Publicēts 22.08.2017
Aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2017”
Lai atbalstītu Rēzeknes novada uzņēmēju iniciatīvu dalībai „Uzņēmēju dienās Latgalē 2017”, nodibinājums LEARN piedāvā tirdzniecības vietas nodrošināšanai izmantot nojumes „IZLOLOTS RĒZEKNES NOVADĀ”. Ja kādam ir interese par telts izmantošanu, lūgums sazināties ar LEARN vecāko konsultanti Dainu Butleri, zvanot pa tālruni 26543286, vai rakstot uz e-pastu learn@rezeknesnovads.lv līdz 25. augustam!
21.08 Publicēts 21.08.2017
Septembrī arī Rēzeknē sāks darboties sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku tīkls
Septembrī Latvijas reģionos darbu uzsāks Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku tīkls - aktīvi un radoši dažādu jomu profesionāļi, kuri palīdzēs Latvijas pilsētu un novadu iedzīvotājiem labāk iepazīt un izprast sociālās uzņēmējdarbības iespējas un nianses. Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku tīkls ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas (LSUA) un Britu Padomes Latvijā iniciatīva ar mērķi veicināt sociālās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.
Soc uznemejdarbiba Luznava (2 of 3) Publicēts 16.08.2017
Lūznavas muiža veicina sociālās uzņēmējdarbības iespēju attīstīšanu Rēzeknes novadā
Šī gada vasara Lūznavas muižā iezīmē jaunas iniciatīvas – vēlmi attīstīt un popularizēt sociālās uzņēmējdarbības iespējas Rēzeknes novadā un Latgales reģionā. Muižas vadītājas Ivetas Balčūnes mācību vizīte Bristolē un sociālās uzņēmējdarbības seminārs Lūznavas muižā ir pirmie soļi, lai jau rudenī ar digitālās mākslas projekta EUCIDA starpniecību attīstītu sociālās uzņēmējdarbības iespējas Rēzeknes novada Lūznavā arī praktiski.
DSC_0003 Publicēts 10.08.2017
Pēdējais šīsvasaras lauku labumu tirdziņš “Lobs lobam”
Ceturtdien, 17. augustā no pulksten 10.00 līdz 13.00 stāvlaukumā aiz Rēzeknes novada pašvaldības ēkas notiks amatnieku un mājražotāju ikmēneša tirgus “LOBS LOBAM”. Laipni aicinām mājražotājus un amatniekus pārdot paštaisītos rokdarbus vai pārtiku. Kā parasti varēs iegādāties amatnieku izstrādājumus, keramiku, mājas kūpinājumus un citus gardumus. Ar dažādu stādu piedāvājumu piedalīsies stādaudzētava “Sakstagals”.
Foto: Eduards Medvedevs Publicēts 01.08.2017
Izsludināta pretendentu pieteikšana konkursam „Rēzeknes novada uzņēmums 2017”
Lai godinātu labākos Rēzeknes novada uzņēmējus, kuri veicina uzņēmējdarbības vides attīstību, nodarbinātību, teritorijas pievilcību un sabiedrisko aktivitāti, Rēzeknes novada pašvaldība jau sesto gadu rīko konkursu „Rēzeknes novada uzņēmums”. Konkursa nominācijām var tikt izvirzīti individuālā darba veicēji, pašnodarbinātie vai jebkurš komersants, neatkarīgi no tā juridiskā statusa un darbības nozares; galvenais – lai uzņēmums ir reģistrēts un savu saimniecisko darbību veic Rēzeknes novada teritorijā.
Sociala uznemejdarbiba Publicēts 31.07.2017
Lūznavas muižā notiks informatīvs pasākums par sociālo uzņēmējdarbību
8. augustā Lūznavas muižā notiks informatīvs pasākums par sociālo uzņēmējdarbību “Sociālā uzņēmējdarbība – tava iespēja panākumiem!”, kuru rīko Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Britu Padomi Latvijā un Lūznavas muižu. Pasākumā, iepriekš piesakoties, aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš grib uzzināt vairāk par sociālo uzņēmējdarbību un tās iespējām, iedvesmoties savu ideju īstenošanai.
klusti-par-uznemeju Publicēts 24.07.2017
Jauniešus gaida apmācības „Kļūsti par uzņēmēju”
Apmācības „Kļūsti par uzņēmēju” ir 3 dienu neformālas apmācības, kas no 8. līdz 10. augustam notiks Nautrēnu pagasta Rogovkas ciemā. Neformālās apmācības paredzētas jauniešiem vecumposmā no 15 - 25 gadiem. Apmācību mērķis ir veicināt Rēzeknes novada jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu, organizējot apmācības, balstoties uz dažādām neformālajām aktivitātēm.
Publicēts 17.06.2017
Aicinām uz tirdziņu “Lobs lobam” Līgo dienas noskaņās
Pielāgojoties gadskārtu svētkiem, tirdziņš "Lobs lobam" šomēnes notiks nedaudz vēlāk – 22. jūnijā, kad laukumā aiz Rēzeknes novada pašvaldības no 9.00 līdz 13.00 notiks ne vien tirgošanās, bet arī gatavošanās līgošanai. Kā ierasts vietējo amatnieku un mājražotāju tirdziņā "Lobs lobam" varēs iegādāties sierus un gaļas produkciju, maizi, zivis un citus produktus. Būs arī visdažādākie amatnieku darinājumi. Tāpat ikviens interesents varēs nopīt vainagu un ielīgot Jāņus kopā ar folkloras kopu "Kolnasāta".
Ozolperiens Publicēts 10.06.2017
Amatniekus un mājražotājus aicina uz tirdziņu pirts festivālā “Ozolpēriens”
Rēzeknes novada Ozolaines pagasta Bekšu ciemā notiks pagastā un novadā nebijis pasākums- Pirmais pirts festivāls Latgalē "Ozolpēriens". No 21.-23. jūlijam Ozolpēriens pulcēs pirtniekus, masierus, SPA meistarus un citus meistarus, kuru darbība ir saistīta ar pirtniecību un veselību no dabas. Patlaban savu dalību festivālā ir apstiprinājuši pirtnieki gan no Latvijas, gan- Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas, informācija par pasākumu trīs valodās atrodama šeit. http://www.ozolaine.lv/index.php/ozolperiens-2017