Gada uzņēmumu 2016 saimieki - SIA DAKO valdes loceklis Vitālijs Danovskis un ZS Ķirši īpašnieks Dmitrijs Pavlovs Publicēts 21.03.2017
Jāzepa dienā apbalvoti Rēzeknes novada uzņēmēji
Jau piekto gadu Rēzeknes novada pašvaldība rīko konkursu „Rēzeknes novada uzņēmums”. Kā ierasts, labāko godināšana notika Jāzepa dienā, 19. martā, Latgales vēstniecībā Gors. Visus klātesošos un, jo īpaši, konkursa nominantus un laureātus sveica Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs. Viņš pateicās visiem uzņēmējiem, kas ražo savu produkciju vietējam tirgum, kas savu produkciju eksportē, visiem, kas sniedz dažāda veida pakalpojumus, un īpašu paldies tiem, kas darbojoties amatniecībā, saglabājot Latgales novada kultūrvēsturisko mantojumu.
Rāznas ezers Publicēts 14.03.2017
Noslēgusies būvniecības ieceres publiskā apspriešana objektam Rāznas nacionālajā parkā
Ar Rēzeknes novada pašvaldības būvvaldes 2017. gada 25. janvāra sēdes lēmumu (protokola Nr.6, 1§) “Par būvniecības ieceres publiskās apspriešanas nepieciešamību objektam “Tūrisma un dabas takas izziņas infrastruktūras izbūve Rāznas nacionālajā parkā”, kad.Nr.7846 007 0150, Čornajas pag., Rēzeknes nov., būvniecības ierosinātāja Rēzeknes novada pašvaldība, reģ.Nr.90009112679” tika nolemts piemērot būvniecības ieceres publiskas apspriešanas procedūru.
Publicēts 13.03.2017
19. martā tiks apbalvoti Rēzeknes novada uzņēmēji
Jau piekto gadu Rēzeknes novada pašvaldība rīko konkursu „Rēzeknes novada uzņēmums”. Kā ierasts, labāko godināšana notiks Jāzepa dienā, 19. martā pl. 15.00 Latgales vēstniecībā Gors. Svinīgā pasākuma viesus ar Latgales sirds dziesmām priecēs grupas „Baltie lāči”, „Galaktika”, brāļi Puncuļi un citi mūziķi.
afisa Publicēts 10.03.2017
16. martā – vietējo amatnieku un mājražotāju tirgus “Lobs lobam”
Ceturtdien, 16. martā no plkst. 10.00 līdz 13.00 Rēzeknes novada pašvaldības foajē notiks tradicionālais vietējo amatnieku un mājražotāju tirgus "LOBS LOBAM", kurā sabrauks tirgot vietējie amatnieki un mājražotāji. Te varēs iegādāties visādus lauku labumus, gan gaļas produktus un kūpinātas Lubāna ezera zivis, gan pašceptu maizi, pīrādziņus un medu, ābolus un pirmos pavasara zaļumus.
ilustracija_patenti_ Publicēts 09.03.2017
Aicina uz semināru par patentēšanu
Uzņēmumu organizāciju un iestāžu pārstāvji tiek aicināti piedalīties seminārā, lai gūt plašāku informāciju par patentēšanas procedūru un ar to saistītajiem jautājumiem. Seminārā tiks informēts par patentējamiem risinājumiem informācijas tehnoloģiju jomā, datorizpildāmiem izgudrojumiem, kā arī sniegta praktiski pielietojama informācija par patentu informācijas meklējumu resursiem.
DSC_0008 Publicēts 01.03.2017
Rēzeknes novada uzņēmēji izrāda lielu interesi par sava produkta pozicionēšanu vietējā un Eiropas Savienības tirgū
21. februārī Rēzeknes novada pašvaldībā Europe Direct Austrumlatgales informācijas centra īstenotā projekta “Pasākumu kopums Austrumlatgales topošajiem un esošajiem uzņēmējiem par uzņēmējdarbības iespējām Eiropas Savienībā” ietvaros notika seminārs “Pirkšanas-pārdošanas akadēmija”. Seminārā piedalījās vairāk kā 60 dalībnieki, tai skaitā, gan pieredzējuši uzņēmēji, kas ar savu produkciju iekarojuši arī citu valstu tirgu, gan jaunie uzņēmēji, gan arī skolēni un citi interesenti, kas tikai vēl domā par savu uzņēmējdarbību.
Publicēts 17.02.2017
Latvijas Augu aizsardzības pētniecības centrs aicina lauksaimniekus uz ziemas semināru
Seminārs notiks šā gada 24. februārī plkst. 10:30, Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, semināru zālē. Seminārā tiks stāstīts par izplatītākajām nezāļu sugām Latvijā un nezāļu rezistenci pret herbicīdiem. Lauksaimniekus painformēs arī par vējauzas izplatību un tās kaitīgumu, kā arī būs informācija par dzeltenās rūsas izplatību Latvijā, pākšaugu slimību izplatību un ierobežošanas efektivitāti.
Publicēts 14.02.2017
16. februārī notiks mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam”
16. februārī no pl. 10.00 līdz 13.00 Rēzeknes novada pašvaldības foajē notiks ikmēneša vietējo mājražotāju un amatnieku tirdziņš "LOBS LOBAM". Tirdziņā varēs iegādāties pašcepto maizi, gaļu un tās izstrādājumus, žāvētās zivis, medu, dažādas garšvielas u.c. Tirgoties ieradīsies arī keramiķi, rokdarbnieces un citi amatnieki.

marketinga seminars-1 Publicēts 08.02.2017
Mārketinga seminārs “Pirkšanas-pārdošanas anatomija”
Produkta kvalitāti vairs nenosaka vien tā funkcionalitāte, ilgmūžība, garša vai smarža. Šo uzskaitījumu papildina arī produkta dizains. Rēzeknes novads var lepoties ar vietējiem ražotājiem. Tomēr, lai sevi apliecinātu un nostiprinātu pozīcijas ne tikai vietējā tirgū, jāprot piesaistīt klienta uzmanību. Un tur talkā nāk mārketings!
balttour2 Publicēts 03.02.2017
Latgales tūrisma speciālisti veiksmīgi piedalījās starptautiskaja tūrisma izstādē “Balttour”
Latvijas tūrisma lielākajā gada pasākumā - starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2017”, kas norisinājās 3. – 5. februārī, vienotā stendā Latgales tūrisma iespēju daudzveidību popularizēja Latgales novadu un pilsētu pašvaldību tūrisma speciālisti.