DSC_0004 (1072 x 712) Publicēts 13.10.2017
Aktuāla informācija par nodibinājuma „LEARN” projektu konkursu
Šī gada 12.oktobrī notika nodibinājuma „LEARN” organizētais seminārs par šobrīd aktuālo projektu pieteikumu konkursu esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem. Semināra laikā klausītāji tika iepazīstināti ar konkursa „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” nosacījumiem, iespējamā atbalsta apmēru, kā arī tā saņemšanas kārtību projekta apstiprināšanas gadījumā. Lai potenciālajiem atbalsta pretendentiem atvieglotu projekta pieteikuma aizpildīšanas procesu, izmantojot praktiskus piemērus, tika skaidrots informācijas saturs, kas jāatspoguļo katrā pieteikuma veidlapas sadaļā. Savukārt, pārstāvis no Valsts ieņēmuma dienesta, sniedza ieskatu par aktuālajiem likumu grozījumiem, kas stāsies spēkā 2018. gadā un būs saistoši uzņēmējiem.
labakie-turisma-2015-balvas-2 Publicēts 12.10.2017
Latgales tūrisma asociācija “Ezerzeme” rīkos apmācības un Latgales tūrisma konferenci
Tāpat kā katru gadu, arī šoruden Latgales reģiona tūrisma asociācijas "EZERZEME" tūrisma nozarē strādājošajiem rīkos bezmaksas apmācības, pieredzes apmaiņas braucienu un ikgadējo Latgales tūrisma konferenci.
facebook-balcklogos edited Publicēts 11.10.2017
Rēzeknē notiks hakatons jeb tehnoloģiju maratons „Startup Slalom IT Rezekne”
Oktobra izskaņā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks Startup Slalom pasākums „Startup Slalom IT Rezekne”. Šī būs vienreizēja iespēja Latgales un ne tikai reģiona jauniešiem un uzņēmējiem iesaistīties hakatonā, kur varēs satikt domubiedrus un izveidot stipras komandas, lai attīstītu savas biznesa idejas līdz strādājoša prototipa līmenim. Šis pasākums ir domāts dažādu sfēru pārstāvjiem – studentiem, programmētājiem, web dizaineriem, mārketinga un projektu vadītājiem, startup entuziastiem un biznesa orientētiem cilvēkiem, kuri grib izmēģināt savus spēkus un lietderīgi pavadīt brīvdienas.
9ad4a5f9f82d0be9e055f64df4d32da4 Publicēts 10.10.2017
Izsludināts konkurss ’’Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2017’’
Latgales plānošanas reģiona (LPR) Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) ar LPR Attīstības padomes atbalstu no šī gada 9. oktobra līdz 18. novembrim organizē konkursu ’’Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2017’’. Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Latgales plānošanas reģiona uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību Latgales reģionā. Konkurss arī veicinās Latgales plānošanas reģiona uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Latgalē.
logo Publicēts 10.10.2017
12. oktobrī notiks seminārs par nodibinājuma „LEARN” projektu konkursa nosacījumiem
Ceturtdien, 12. oktobrī pl.10:00 Rēzeknes novada pašvaldības telpās (Atbrīvošanas alejā 95A, lielā zāle) notiks seminārs par nodibinājuma „LEARN” izsludinātā projektu konkursa „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” nosacījumiem. Seminārā tiks sniegti arī skaidrojumi par projekta pieteikuma veidlapas aizpildīšanu. Tiem, kuri vēl tikai plāno uzsākt saimniecisko darbību, seminārā būs iespēja saņemt vērtīgu informāciju lēmuma pieņemšanai par savām interesēm atbilstošākas uzņēmējdarbības formas izvēli.
Tūristu grupa Lūznavas muižā. foto: A. Rancāne Publicēts 07.10.2017
Lauku tūrisma uzņēmējus aicina uz interesantām aktivitātēm un konferenci
Aktīvā tūrisma sezona tuvojas nobeigumam, klāt ir mūsu Latgales reģiona tūrisma asociācijas (LRTA) mācību un konferences laiks.
plakats_LG_3009-1 Publicēts 29.09.2017
Lelveikalā “Ūga” prezentēs Latgalīša ID karti
30. septembrī 10 stuņdēs Latgolys lelveikalā “Ūga” nūtiks Latgalīša ideņtitatis (ID) kartis prezentaceja i programys “Sajem vaira” atkluošonys pasuokums. Latgolu veidoj leli cylvāki, stypri raksturi i intima nūslāgteiba, kas vīnā šaļtī puoraug lelā atvierteibā. Ite vyss ir pa eistam – eista ciļvieceiba, eista sirsneiba i patīsa mīlesteiba pret dorbu, kas ir latgalīšu ideņtitatis styurakmiņs. Gribiešona vīnkuoršai i ar smaidu sejā izruodeit sovu pīdereibu Latgolai ari ir jaunuos Latgalīša ideņtitatis (ID) kartis pamatā.
1 (18) Publicēts 27.09.2017
Informatīvs seminārs LEADER projektu iesniedzējiem
Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” 2017. gada 5. oktobrī plkst. 14.00 Rēzeknes novada pašvaldības ēkas mazajā zālē (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē) organizē informatīvu semināru par LEADER projektu konkursa 4. kārtu. Pieteikšanās semināram līdz 4. oktobrim, rakstot uz e-pastu info@rezeknespartneriba.lv vai zvanot uz tālr. 64607183.
DSC_0159 (1072 x 712) Publicēts 27.09.2017
Tiek izsludināts projektu konkurss uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā
Kopš 2015. gada nodibinājums „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (turpmāk LEARN) īsteno dažādus uzņēmējdarbības atbalsta pasākumus, tai skaitā organizē projektu konkursu saimnieciskās darbības uzsākšanai un attīstībai. Līdz šim ir notikušas divas konkursa kārtas – 2015. gadā tika iesniegti 64 pieteikumi, no kuriem atbalsts tika piešķirts 13 projektiem, savukārt, 2016. gadā no saņemtajiem 27 projektu pieteikumiem finansējumu saņēma 11 pretendenti.
vizualis Publicēts 27.09.2017
Rēzeknē notiks forums VALSTS ATBALSTA BIZNESU
Rēzeknē notiks šī rudens vērienīgākais forums uzņēmējiem un biznesa uzsācējiem! Uzzini par iespējām saņemt valsts atbalstu savam biznesam, rodi idejas jauniem projektiem un iedvesmojies no uzņēmēju pieredzes stāstiem. Norises laiks: 2017. gada 4. oktobris, no plkst.: 10.00 - 15.30, Norises vieta: Latgales vēstniecības Gors, Rēzeknē.