uzn_balva Publicēts 30.07.2020
Izsludināta pretendentu pieteikšana konkursam “Rēzeknes novada uzņēmums 2020″
Lai godinātu labākos Rēzeknes novada uzņēmējus, kuri veicina uzņēmējdarbības vides attīstību, nodarbinātību, teritorijas pievilcību un sabiedrisko aktivitāti, jau devīto gadu Rēzeknes novada pašvaldība rīko konkursu “Rēzeknes novada uzņēmums”
projektu konkurss 2020 Publicēts 26.07.2020
Izsludināts 2020. gada projektu konkurss uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā
Rēzeknes novada pašvaldība izsludina projektu konkursu „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”. Projektu pieteikumu iesniegšanas laiks: no 2020. gada 6. jūlija līdz 5. augustam pl.16:30. Kopējais pieejamais finansējums: EUR 60 000.00
WhatsApp Image 2020-07-20 at 15.14.26 Publicēts 21.07.2020
Noslēgušās neformālās apmācības “Kļūsti par uzņēmēju 4”
No 14. – 16. jūlijam pie Ismeru-Žogotu ezera Lūznavas pagastā notika neformālās apmācības Rēzeknes novada jauniešiem ‘’Esi uzņēmējs 4’’. Apmācībās piedalījās 19 jaunieši vecumā no 16 līdz 20 gadiem.
izlolots Publicēts 16.07.2020
Pērciet vietējo ražotāju produktus!
Piedāvājam Rēzeknes novada uzņēmējiem, zemniekiem, mājražotājiem izvietot novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv un mūsu kontā sociālajā tīklā Facebook informāciju par iespējām piegādāt produktus!
afiša_klustiparuznemeju Publicēts 12.06.2020
Jaunieši tiek aicināti pieteikties neformālajām apmācībām par uzņēmējdarbību
Kā jau ierasts, katru gadu jauniešiem ir iespēja piedalīties neformālajās apmācībās “Kļūsti par uzņēmēju 4”, kas šogad norisināsies ceturto gadu pēc kārtas. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu.
vasaras darbs Publicēts 05.06.2020
Pagarina konkursu par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā
Rēzeknes novada Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā, kas tiks īstenotas laika posmā no 2020. gada 10. jūnija līdz 31. augustam. Pieteikumi tiek gaidīti Rēzeknes novada pašvaldības pagastu pārvaldēs līdz 17. jūnijam plkst. 16.00.
Nauda-Latvija-izstade-VZ-2 Publicēts 29.05.2020
Covid 19 ietekme Latgales reģiona uzņēmējdarbības rādītājos
Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātā ārkārtējā situācija kopš 12. marta ir viesusi virkni striktu ierobežojumu, kas negatīvi ietekmēja visu tautsaimniecību kopumā. Pie tam dažas nozares tas skāra īpaši smagi – kā piemēram tūrisms, sabiedriskā ēdināšana, izmitināšana, publisku pasākumu rīkošana, mākslinieciskā darbība. Sekojot līdzi uzņēmējdarbības rādītāju izmaiņām, Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs ne tikai aptaujāja reģiona uzņēmējus, bet arī analizēja publiski pieejamo informāciju Nodarbinātības valsts dienesta (NVA) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) tīmekļa vietnēs.
Latgale Publicēts 28.05.2020
Latgales reģiona tūrisma asociācija strādā pie jauna Latgales tēla izveides
Latgales reģiona Tūrisma asociācija “Ezerzeme” īsteno projektu „Mārketinga kampaņa Latgales reģiona lauku tūrisma attīstībai un popularizēšanai”, kas ilgs divus gadus. Projekta mērķis ir veicināt sadarbību starp Latgales tūrisma uzņēmējiem un tūrisma nozares izaugsmi Latgalē, īstenojot līdz šim apjomīgāko un inovatīvāko tūrisma mārketinga kampaņu.
Foto_RSEZ Publicēts 19.05.2020
Papildus atbalsts uzņēmumiem Rēzeknes un Latgales speciālajās ekonomiskajās zonās
2020. gada 14. maijā Latvijas Republikas Saeimas sēdē tika pieņemti grozījumi likumā “Par nodokļu piemērošanu brīvostās un speciālajās ekonomiskajās zonās”. Izmaiņas likumā sniedz papildus atbalsta iespējas Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas un Latgales speciālās ekonomiskās zonas komercsabiedrībām.
Rezeknes novada_karogs (1250 x 626) Publicēts 11.05.2020
Rēzeknes novada pašvaldība piešķir nomas maksas atlaides uzņēmējiem uz ārkārtējās situācijas laiku
Līdz 2020. gada 13. maijam ir saņemti 13 iesniegumi no komersantiem un pašnodarbinātām personām par telpu nomas maksas nepiemērošanu uz ārkārtējās situācijas laiku. Pozitīvs lēmums par telpu nomas maksas atbrīvojuma piemērošanu uz ārkārtējās situācijas laiku pieņemts divos gadījumos.