12.03 seminars Publicēts 25.02.2020
Aicinām visus interesentus uz nodarbību – “Attiecību veidošana – Atslēga veiksmīgai uzņēmējdarbībai”
Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības uzņēmējdarbības kontaktpunkti organizē nodarbību “Attiecību veidošana – Atslēga veiksmīgai uzņēmējdarbībai”, uz kuru tiek aicināti visi interesenti. Pasākums norisināsies 12. martā no plkst. 9.30 - 11.00, Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē. Lūgums pieteikties nodarbībai, rakstot e-pastu Sanitai Zundai - sanita.zunda@rezeknesnovads.lv, vai zvanot uz tel: 25740422 līdz 2020. gada 9. martam.
86730828_2791465014252928_1730410948822302720_o Publicēts 25.02.2020
Kā attīstīt sociālo uzņēmējdarbību Rēzeknes novadā?
19. februārī Rēzeknes novada pašvaldības zālē notika diskusija par sociālās uzņēmējdarbības iespējām Rēzeknes novadā. Pasākumu organizēja Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību un British Council pārstāvniecību. Piedāvājam dažas vērtīgas atziņas no diskusijas norises.
Foto: Māris Justs Publicēts 24.02.2020
6. martā notiks tautsaimniecības konference „Latgales attīstības ilgtspējas formula: izglītība, inovācija, uzņēmējdarbība, digitalizācija”
6. martā AS „Latvijas Finieris” rūpnīcā RSEZ SIA „Verems” (Lejas Ančupāni, Vērēmu pagasts, Rēzeknes novads) notiks biedrības „Latvijas Formula 2050” sadarbībā ar Latvijas Universitāti, AS „Latvijas Finieris”, Rēzeknes novada domi, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, SIA „Latvijas Mobilais Telefons”, Pārresoru koordinācijas centru organizētais tautsaimniecības konference „Latgales attīstības ilgtspējas formula: izglītība, inovācija, uzņēmējdarbība, digitalizācija”.
Ka attistit socialo uznemejdarbibu Rezeknes novada (1172 x 820) Publicēts 11.02.2020
Aicina uz kopīgu ideju ģenerēšanu un diskusiju par sociālo uzņēmējdarbību
19. februārī plkst.10:00 ikviens, kurš vēlas radīt pozitīvas pārmaiņas kopējā dzīves telpā, aicināts uz ideju ģenerēšanu un diskusiju par sociālās uzņēmējdarbības iespējām Rēzeknes novadā.
1 (2) Publicēts 10.02.2020
Latgales tūrisma nozare kļūst arvien atpazīstamāka
Latgales reģiona Tūrisma asociācija (Latgales reģiona TA) ziemas pirmajos mēnešos piedalījās dažādās starptautiskās tūrisma izstādēs, aicinot tūristus no visas pasaules “pazust Latgalē.”
Foto no interneta resursiem Publicēts 07.02.2020
Rēzeknes novada uzņēmēji aicināti uz tikšanos ar Baltkrievijas uzņēmējiem
Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) sadarbībā ar Daugavpils uzņēmēju klubu ANCHOR šī gada 21. februārī Daugavpilī uzņem Baltkrievijas republikas Vitebskas apgabala uzņēmēju delegāciju.
afisa_tirgus Publicēts 05.02.2020
Mājražotāju tirgus Rēzeknes novada pašvaldībā
12. februārī gaidām pārdot un pirkt gribētājus Rēzeknes novada pašvaldības ēkas mazajā zālē, tirdziņā LOBS LOBAM. Būs Aglonas maize, Viļānu "Brūnaliņas " piena produkcija, z/s Pakalni (Mētras) gaļas izstrādājumi, Macānu žāvētās karpas un, protams, rokdarbi, keramika, pinumi un citi vietējo mājražotāju un amatnieku darbi.
rota Publicēts 29.01.2020
Latgales reģiona Tūrisma asociācija “Ezerzeme” īsteno vērienīgāko mārketinga kampaņu tās vēsturē
Lauku Atbalsta dienests ir apstiprinājis Latgales reģiona Tūrisma asociācijas “Ezerzeme” iesniegto projektu „Mārketinga kampaņa Latgales reģiona lauku tūrisma attīstībai un popularizēšanai” ar kopējo summu 144 812,00 eiro. Projekta mērķis ir veicināt sadarbību starp Latgales tūrisma uzņēmējiem un tūrisma nozares izaugsmi Latgalē, īstenojot līdz šim apjomīgāko un inovatīvāko tūrisma mārketinga kampaņu.
IMG_5855 Publicēts 24.01.2020
Rēzeknes novadā notiks tautsaimniecības forums „Latgales attīstības ilgtspējas formula: izglītība, inovācija, uzņēmējdarbība, digitalizācija”
6. martā AS „Latvijas Finieris” rūpnīcā RSEZ SIA „Verems” (Lejas Ančupāni, Vērēmu pagasts, Rēzeknes novads) notiks biedrības „Latvijas Formula 2050” sadarbībā ar Latvijas Universitāti, AS „Latvijas Finieris”, Zemkopības ministriju, Rēzeknes novada domi, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, SIA „Latvijas Mobilais Telefons”, Pārresoru koordinācijas centru organizētais tautsaimniecības forums „Latgales attīstības ilgtspējas formula: izglītība, inovācija, uzņēmējdarbība, digitalizācija”.
titulbilde_8.karta (800 x 524) Publicēts 22.01.2020
Izsludināts LEADER projektu konkurss uzņēmējdarbības atbalstam
Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludina atklāta LEADER projektu iesniegumu konkursa 8. kārtu ar kopējo finansējumu 313497,33 EUR. Projektu konkurss tiek izsludināts SVVA Stratēģijas mērķa “Attīstīta daudznozaru uzņēmējdarbība” Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējuma saņemšanai rīcībās.