shutterstock_152293880.0.0.0.0 Publicēts 17.09.2020
Tiek pagarināts Rēzeknes novada pašvaldības projektu pieteikumu vērtēšanas termiņš konkursā „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”
Iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ, Rēzeknes novada pašvaldības projektu konkursa “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” 2020. gadā iesniegto projektu pieteikumu vērtēšanas termiņš tiek pagarināts līdz šī gada 2. oktobrim.
plakats Publicēts 03.09.2020
LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus
Uzņēmumi, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, tiek aicināti pieteikties uzņemšanai 14 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros
Sociala uznemejdarbiba_foto Dagnija Bernane Publicēts 24.08.2020
Lūznavas muiža aicina iesaistīties sociālās uzņēmējdarbības platformā Rēzeknes novadā
Lūznavas muiža, turpinot domāt par sociālās uzņēmējdarbības attīstību Rēzeknes novadā, aicina esošus sociālos uzņēmējus, biedrības, kā arī potenciālos sociālos uzņēmumus un uzņēmumus, kam varētu būt sociālās uzņēmējdarbības potenciāls, iesaistīties sociālās uzņēmējdarbības attīstības projektā.
uzn_balva Publicēts 17.08.2020
Izsludināta pretendentu pieteikšana konkursam “Rēzeknes novada uzņēmums 2020″
Lai godinātu labākos Rēzeknes novada uzņēmējus, kuri veicina uzņēmējdarbības vides attīstību, nodarbinātību, teritorijas pievilcību un sabiedrisko aktivitāti, jau devīto gadu Rēzeknes novada pašvaldība rīko konkursu “Rēzeknes novada uzņēmums”
projektu konkurss 2020 Publicēts 26.07.2020
Izsludināts 2020. gada projektu konkurss uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā
Rēzeknes novada pašvaldība izsludina projektu konkursu „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”. Projektu pieteikumu iesniegšanas laiks: no 2020. gada 6. jūlija līdz 5. augustam pl.16:30. Kopējais pieejamais finansējums: EUR 60 000.00
WhatsApp Image 2020-07-20 at 15.14.26 Publicēts 21.07.2020
Noslēgušās neformālās apmācības “Kļūsti par uzņēmēju 4”
No 14. – 16. jūlijam pie Ismeru-Žogotu ezera Lūznavas pagastā notika neformālās apmācības Rēzeknes novada jauniešiem ‘’Esi uzņēmējs 4’’. Apmācībās piedalījās 19 jaunieši vecumā no 16 līdz 20 gadiem.
izlolots Publicēts 16.07.2020
Pērciet vietējo ražotāju produktus!
Piedāvājam Rēzeknes novada uzņēmējiem, zemniekiem, mājražotājiem izvietot novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv un mūsu kontā sociālajā tīklā Facebook informāciju par iespējām piegādāt produktus!
afiša_klustiparuznemeju Publicēts 12.06.2020
Jaunieši tiek aicināti pieteikties neformālajām apmācībām par uzņēmējdarbību
Kā jau ierasts, katru gadu jauniešiem ir iespēja piedalīties neformālajās apmācībās “Kļūsti par uzņēmēju 4”, kas šogad norisināsies ceturto gadu pēc kārtas. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu.
vasaras darbs Publicēts 05.06.2020
Pagarina konkursu par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā
Rēzeknes novada Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā, kas tiks īstenotas laika posmā no 2020. gada 10. jūnija līdz 31. augustam. Pieteikumi tiek gaidīti Rēzeknes novada pašvaldības pagastu pārvaldēs līdz 17. jūnijam plkst. 16.00.
Nauda-Latvija-izstade-VZ-2 Publicēts 29.05.2020
Covid 19 ietekme Latgales reģiona uzņēmējdarbības rādītājos
Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātā ārkārtējā situācija kopš 12. marta ir viesusi virkni striktu ierobežojumu, kas negatīvi ietekmēja visu tautsaimniecību kopumā. Pie tam dažas nozares tas skāra īpaši smagi – kā piemēram tūrisms, sabiedriskā ēdināšana, izmitināšana, publisku pasākumu rīkošana, mākslinieciskā darbība. Sekojot līdzi uzņēmējdarbības rādītāju izmaiņām, Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs ne tikai aptaujāja reģiona uzņēmējus, bet arī analizēja publiski pieejamo informāciju Nodarbinātības valsts dienesta (NVA) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) tīmekļa vietnēs.