Uzņēmēju dienās Latgalē piedalīsies arī Rēzeknes novada uzņēmēji

Publicēts 20.09.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu 23. un 24. septembrī Latgales vēstniecībā “GORS” rīko “Uzņēmēju dienās Latgalē 2016”.

Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latgales novadu pašvaldību piedāvājumu, katram novadam raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem, tūrisma informāciju, kā arī ar Latgales reģiona un visas Latvijas uzņēmēju jaunāko piedāvājumu. Pie koncertzāles būs iespēja baudīt Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū, kā arī apskatīt Nacionālo Bruņoto spēku tehniku.

Rēzeknes novada stendā “Izlolots Rēzeknes novadā” piedalīsies karogu un reģionālās simbolikas izgatavotāji “Baltic Flags”, dekoratīvo sienas paneļu ražotāji “Gravtex”, mūzikas instrumentu izgatavotāji “BaltHarmonia”, modes dizainere Velga Krukovska, Rēzeknes novada podnieki un citi amatnieki.

Līdzīgi kā pērn rīkotajās “Uzņēmēju dienās Latgalē”, arī šogad uzņēmējiem pasākuma laikā būs iespēja papildināt zināšanas Biznesa iespēju forumā.

Sadarbībā ar SEB Banku tiks izvērtēti pasaules globālie notikumi un kā tie ietekmē Latvijas uzņēmējdarbību (Brexit, ASV prezidenta vēlēšanas, karadarbības zonas utt.).

Kā arī notiks aktīva diskusija par reģionālajām aktualitātēm saistībā ar Latgales Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) izveidi un darbaspēka pieejamību. Savu dalību pasākuma atklāšanā apstiprinājis Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, kas 23. septembrī plāno Latgales reģionālo vizīti un vietējo uzņēmumu apmeklējumu. „Speciālās ekonomiskās zonas izveidošana ir būtisks priekšnosacījums, lai Latgales reģiona attīstība notiktu ne tikai uz papīra, bet arī realitātē. Tādēļ sagaidām, ka labvēlīga biznesa vide radīs jaunas darbavietas, nomaksātus nodokļus un Latgales reģiona attīstību,” tā ministrs Gerhards raksturoja šā gada maijā Saeimas apstiprināto Latgales speciālās ekonomiskās zonas likumu.

PROGRAMMA

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0