Uzņēmējus aicina uz semināru par sadarbību ar Vāciju

Publicēts 10.11.2014

Latgales Plānošanas reģiona Latgales Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kemeru Igaunijā, Latvijā, Lietuvā (AHK, skat.www.ahk-balt.org ) šā gada 20. novembrī Preiļos plāno organizēt semināru uzņēmējiem par sadarbību ar Vācijas biznesu.

Semināra darba kārtībā paredzētās tēmas:

Vācijas uzņēmējdarbības vides raksturojums un sadarbības iespējas Latvijas uzņēmējiem;
Dalība izstādēs Vācijā – ceļš uz starptautiskiem tirgiem;
Biznesa kultūra Latvijā un Vācijā – kopīgais un atšķirīgais;
Latgales reģiona uzņēmēja veiksmes stāsts, eksportējot uz Vāciju.

Plānotais semināra sākums plkst.11.00. Norises vieta un darba kārtība vēl tiks precizēta.

Lūgums līdz 12. novembrim informēt par interesi piedalīties šādā seminārā, īpaši aicinām uz Vāciju eksportējošo uzņēmumu un uzņēmumu, kuriem būtu interese eksportēt uz Vāciju, pārstāvjus! Atsūtiet uz e-pastu: skaidrite.baltace@latgale.lv uzņēmuma nosaukumu un kontaktinformāciju potenciālajam semināra dalībniekam.

 

Skaidrīte Baltace
LUC konsultante Rēzeknes reģionā

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0