VAKANCE: grāmatvedis/e Audriņu pagastā

Publicēts 01.12.2015

Audriņu pagasta pārvalde aicina darbā grāmatvedi.
Prasības pretendentam: Vēlama izglītība finanšu, ekonomikas vai grāmatvedības specialitātē, zināšanas Latvijas Republikas nodokļu un grāmatvedības likumdošanā, vēlama iepriekšēja pieredze grāmatvedībā.

Darba pienākumi: nodrošināt pagasta pārvaldes un tās iestāžu materiālo vērtību uzskaiti, piedalīties inventarizācijā, instruēt materiāli atbildīgās personas par to glabāšanā esošo vērtību uzskaiti un saglabāšanu, sastādīt noteiktos termiņos grāmatvedības un statistiskās atskaites, kas saistās ar materiālu uzskaiti, veikt grāmatvedības dokumentu apstrādi, veikt maksājumu (par īri, auksto ūdeni, kanalizāciju, atkritumu izvešanu) uzskaiti Nepieciešamas labas prasmes darbā ar datoru un programmatūru, valodu zināšanas (valsts valoda vidējā B2 līmenī), darbā tiek gaidīts erudīts, atvērts, komunikabls ar organizatora spējām, atbildīgs speciālists.

CV un motivētu pieteikuma vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas var iesniegt līdz 2015. gada 08. decembrim Audriņu pagasta pārvaldē Lidicas ielā 17, Audriņos, Audriņu pagastā, Rēzeknes novadā, LV-4611 darbdienās, darba laiks 08.00- 12.00, 13.00-16.30, vai sūtīt uz e-pastu: info@audrini.lv, tālrunis uzziņām 64628222 vai 64628241.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0