Vakance: Lūznavas muižas kompleksa pārvaldnieks

Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā Lūznavas muižas kompleksa pārvaldnieku. Vakancei aicināti pieteikties pretendenti ar augstāko izglītību un darba pieredzi organizatoriskajā, sabiedriskajā vai vadības darbā, tūrisma un kultūras piedāvājumu veidošanā, kā arī projektu izstrādē un vadīšanā.

Amata pienākumu pildīšanai ir nepieciešamas šādas prasmes:

• Spēja izprast un analizēt esošo situāciju un piedāvāt jaunas un inovatīvas attīstības stratēģijas. Spēja analizēt problēmas, izvirzīt mērķus un to sasniegšanas alternatīvos risinājumus. Izvērtēt situācijas alternatīvo risinājumu vērtību analīzi un pamatot labākā risinājuma izvēli.
  • Spēja formulēt pamatotus darba priekšlikumus un uzdevumus, organizēt pieņemto lēmumu ieviešanu.
  • Spēja izvēlēties un pielietot aktivitāšu vadīšanai nepieciešamās plānošanas un kontroles metodes.
  • Spēja patstāvīgi pieņemt pamatotus lēmumus par aktivitāšu gaitu.
  • Spēja vadīt komandu, deleģēt uzdevumus, pieņemt un novērtēt darba rezultātus.
  • Spēja plānot un vadīt Lūznavas muižas kompleksa aktivitāšu finanses: plānot ieguvumus, ekspluatācijas izdevumus, naudas plūsmu, veikt aktivitāšu alternatīvo risinājumu izmaksu-ieguvumu analīzi.
  • Spēja nodrošināt un koordinēt informācijas apmaiņu starp darbiniekiem un partneriem (nepieciešamības gadījumā angļu un/vai krievu valodās).
  • Spēja lietot ar tūrisma pakalpojumu izstrādi un ieviešanu saistīto profesionālo terminoloģiju valsts valodā un angļu un krievu svešvalodās.
  • Spēja pārvaldīt vismaz divas svešvalodas- angļu un krievu saziņas līmenī.
  • Spēja lietot informācijas tehnoloģijas savas darbības veikšanai.
  • Veidot pozitīvu saskarsmi, ievērot ētikas un uzvedības normas.
  • Spēja ievērot darba aizsardzības, ugunsdrošības un elektrodrošības noteikumus, vides aizsardzības noteikumus un saudzēt apkārtējo vidi.
  • Spēja nodrošināt darba tiesisko attiecību normu ievērošanu.
  • Pārzināt Latvijas Republikas likumu “Par pašvaldībām”, Reģionālās attīstības likumu, kā arī citus likumus un normatīvos aktus, kas attiecas uz struktūrvienības darbu.
  • Pārzināt Latvijas, Latgales reģiona, Rēzeknes novada pašvaldības un nozares plānošanas dokumentus.

Motivācijas vēstuli, CV, aprakstu par savu pieredzi pasākumu organizēšanā un projektu vadībā, izglītību un valsts valodas prasmes apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī Rēzeknes novada pašvaldības Lūznavas muižas attīstības koncepciju (līdz 3 A4 lapām domrakstā) ar norādi „Rēzeknes novada pašvaldības Lūznavas muižas kompleksa pārvaldnieka amata konkursam” var iesniegt līdz 2015. gada 11. jūnijam darba dienās no pl. 8.00 līdz pl. 16.30 personīgi slēgtā aploksnē Rēzeknes novada pašvaldības sekretārei 17. kabinetā (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē), atsūtot pa pastu (pasta zīmogs ne vēlāk kā 08.06.2015) vai atsūtot elektroniski uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv līdz 11.jūnija pl.16.30. Papildus pieteikumam konkursa pretendents var sniegt citu informāciju un iesniegt citu dokumentu kopijas, kas apliecina amata pretendenta atbilstību šī nolikuma prasībām.

Pretendenti, kuru izglītība, darba pieredze un amata pienākumu pildīšanai nepieciešamās prasmes atbildīs nolikuma prasībām, tiks aicināti uz konkursa otro kārtu – praktisko uzdevumu un interviju.

Vairāk informācijas par konkursu – NOLIKUMĀ