Vakance: Sakstagala pagasta kultūras pasākumu vadītājs Sabiedrisko aktivitāšu centrā

Rēzeknes novada Sakstagala pagasta pārvalde piedāvā darbu kultūras pasākumu vadītājam pagasta Sabiedrisko aktivitāšu centrā.
Galvenie darba pienākumi:

• kultūras darba organizēšana, vadīšana, pasākumu plāna sastādīšana un tā realizācija;
  • Māksliniecisko pašdarbības kolektīvu vadītāju, tehnisko darbinieku darba organizācija un pienākumu kontrole;
  • Nodrošināt rīkoto pasākumu augstu saturisko un māksliniecisko līmeni;
  • Veidot un nostiprināt Sakstagala pagasta tradīcijas;
  • Kultūras darba budžeta plāna sagatavošana apstiprināšanai, atbildība par tā izpildi;
  • Saimniecisku jautājumu risināšana Sabiedrisko aktivitāšu centra zāles uzturēšanai, labiekārtošanai;
  • Māksliniecisko pašdarbības kolektīvu darbības organizēšana;
  • Kultūras centru darbību reglamentējošu normatīvo aktu ievērošana;
  • Ikgadējās atskaites sagatavošana (www.kulturaskate.lv).

Prasības kandidātam ir augstākā vai vidējā speciālā humanitārā izglītība; zināšanas, pieredze un prasmes kultūras darba organizācijā (menedžmentā), organizatora dotības, prasme uzstāties publikas priekšā;  kultūras jomu reglamentējošu normatīvo aktu pārzināšana; teicamas latviešu valodas zināšanas; iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku; precizitāte, augsta atbildības sajūta; komunikabilitāte, pašiniciatīva; prasme racionāli organizēt savu darbu. Darba pieredze līdzīgā amatā, kā arī latgaliešu valodas prasme tiks uzskatīta par priekšrocību.
Piedāvājam:

• pilna laika darbu (1 slodze);
  • iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
  • stabilu, konkurētspējīgu atlīdzību (bruto alga 452.00 EUR);
  • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.

CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošus dokumentus iesniegt personīgi Sakstagala pagasta pārvaldē pie lietvedes vai sūtīt uz e-pastu: info@sakstagals.lv vai pa pastu: Kalna iela 2, Sakstagals, Sakstagala pag., Rēzeknes nov., LV4638 līdz 25. janvārim (ieskaitot) plkst.16:30.
Pārrunas ar pretendentiem plānotas 27. janvārī plkst.10:00

Sakstagala pagasta pārvalde