Valentīndiena Mākoņkalna bibliotēkā

Publicēts 16.02.2016

14. februārī tiek svinēta Valentīndiena jeb visu mīlētāju diena. Par Valentīndienas izcelsmi klīst dažādas leģendas un nostāsti. Lai gan svētku nekad nevar būt daudz, der atcerēties, ka Sirsniņdiena ne ar ko tā īpaši neatšķiras no pārējām dienām. Nav nepieciešama svētku diena kalendārā, lai pasniegtu ziedus, uzdāvinātu mīļus nieciņus vai pateiktu labus vārdus.

Viena no raksturīgākajām Valentīna dienas tradīcijām ir sūtīt apsveikumus.

Eņģelītis pa gaisu trauc,

Visus šodien mīlēt sauc!

Mīlestības bultas saldas,

Lai tev garām neaiztraucas!

Arī Mākoņkalna bibliotēkā bērni darbojās, lai izveidotu apsveikuma kartiņas Valentīndienai, lai varētu apsveikt savus mīļos. Kopā ar bērniem darbojās čaklās rokdarbnieces Jeļena Hočeva un Svetlana Kononova. Bērniem tika dota iespēja darboties ar karsto līmi, veidojot puķu pušķi. Visi bija centīgi, aktīvi. Pasākuma beigās visi čaklie rokdarbnieki tika sēdināti pie tējas galda, kur turpinājās sarunas par Valentīndienu. Katrs dalībnieks par piedalīšanos pasākumā saņēma mazu dāvaniņu. Un uz mājām devās ar prieka pilnu sirsniņu!

Lilita Kudrjavceva

 Mākoņkalna bibliotēkas vadītāja 

 valentindiena2016 006 valentindiena2016 009 valentindiena2016 020 valentindiena2016 024 valentindiena2016 027 valentindiena2016 028

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0