Valentīndienas konkurss jauniešiem „Kaķis maisā”

Publicēts 22.02.2018

13. februārī Maltas Bērnu un jauniešu centrā notika Valentīndienas konkurss jauniešiem “Kaķis maisā”, kuru palīdzēja īstenot Sergejs Kondratjevs brīvprātīgais no jauniešu biedrības “Jaunatnes Čemodāns”. Spēlējot šo spēli jauniešiem bija dažādas emocijas gan satraukums, gan prieks. Spēles gaitā izveidojās 2 pāri. Pirmais pāris: Ieva Paškeviča un Raivis Noviks. Otrais pāris: Agnese Zunda un Aleksandrs Marjanovs. Šie pāri arī laimēja dāvanu kartes, kuras palīdzēja sarūpēt Jaunatnes lietu speciālists Jānis Šaudiņš un Maltas BJC metodiķe Inta Bule. Dalībnieki pasākumu noslēdza ar saldo kūku, neformālajām aktivitātēm un slidošanu. Paldies visiem par draudzīgo un neformālo atmosfēru sagaidot Valentīndienu. Kā arī lielu paldies par spēles”Kaķis maisā” ideju un sagatavošanu (autorei)Vijai Grišinai no jauniešu biedrības „Jaunatnes Čemodāns”, ka “netur sveci zem pūra”, bet dalās ar foršām idejām un aktivitātēm jauniešu neformālajā izglītībā!

Līga Runčis , Maltas bērnu un jauniešu centra audzēkne

jauniesi1jauniesijauniesi2jauniesi4jauniesi5jauniesi6

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0