Valentīndienas pasākums Audriņu pamatskolā

Publicēts 19.02.2015

Pagājušās nedēļas nogalē, 13. februārī, Audriņu pamatskolā noritēja Valentīndienas pasākums, kurā līdzdarbojās visi skolēni no 1. līdz pat 9. klasei. Šogad pasākuma organizētāji jau otro gadu pēc kārtas bija 8. klases skolēni. Tika izveidots svētku scenārijs. Pirms pasākuma skolā bija apskatāma zīmējumu izstāde “Valentīndienas pozitīvās emocijas ir spēks!” Skolā visu nedēļu darbojās pasts. Pasākuma gaitā skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs un konkursos, izvēloties sev tīkamāko, apliecinot savu varēšanu, radošumu un prasmi izpausties.

Paši skolēni saka: “Svētku nekad nav par daudz. Šī ir īstā diena, kad var pateikt otram, cik daudz viņš tev nozīmē!”

Šogad pasākuma organizētāji un vadītāji centās pilnveidot zināšanas par Valentīndienas svinēšanas tradīcijām, padarīt svētku procesu arvien radošāku, jautrāku, sirsnīgāku. Skolēnu rīkotie pasākumi skolā rada pozitīvas, draudzīgas, iecietīgas, cieņas pilnas attieksmes gaisotni starp skolēniem un arī skolotājiem. Jāpiebilst, ka 8. klases skolēni visiem aktivitāšu dalībniekiem un uzvarētājiem bija sarūpējuši pašu rokām darinātas balvas, kā arī bija sagatavoti saldie pārsteigumi.

Gaiša noskaņa iedvesmo, un, kā zināms, pozitīvas emocijas uzlabo ne tikai noskaņojumu, bet arī veselību. Saņemot kaut nelielu mīlestības apliecinājumu, katrs ar sirdi sajūt kāroto atziņu – mani tiešām mīl!

 

Margarita Platonova
Audriņu pamatskolas skolotāja

 

DSC08390 (1080 x 608) DSC08211 (1080 x 608)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0