Valsts svētkos tiks cildināti stoļerovieši

02.11.2016

Kultūra

18. novembris – diena, kad kalendārs vēsta Latvijas neatkarības proklamēšanas svētkus. Tieši šī diena katram no mums ir pati nozīmīgākā valsts svētku diena. Mēs godinām visus, kuri cīnījušies par mūsu valsts brīvību, kuri veicinājuši Latvijas attīstību, nesuši valsts vārdu pasaulē, veikuši un darījuši labus darbus savā sētā, pagastā, novadā.

Katrs no mums ir kaut maza, bet ļoti vērtīga daļiņa savas valsts veidošanā, un, ieguldot kādu labu darbiņu, labas domas, mēs veicinām Latvijas izaugsmi. Kaut vai sapošot savu pagalmu, sētu mēs veidojam skaistu savu dzimto zemi, un līdz ar to varam dzīvot tīrā un sakoptā vidē. Noteikti ik reiz daloties pārdomās mēs uzdodam cits citam daudz jautājumu: kā būtu darīt labāk, kā mainīties, ko pārveidot, kam pievērst lielāku uzmanību?

Šogad arī mēs, stoļerovieši, ieviesīsim jaunu tradīciju un līdz ar pašvaldības vadītāja Aivara Lukšas svinīgo uzrunu 18. novembrī Stoļerovas Saietu namā godināsim pašvaldības 2016. gada jubilārus – nominācijās “Stoļerovas 60, 70, 80, 90-desmitgadnieks”, lai līdz ar Latvijas dzimšanas dienu cildinātu viņu jubilejas gadu un ieguldījumu pašvaldības attīstībā. Šogad uz debijas pasākumu tiks aicināti Aleksandrs Ameļko, Ināra Ameļko, Anita Augstkalne, Marija Daugule, Ina Malejeva, Tamāra Manastirska, Volodja Manastirskis, Nikolajs Pavlovskis, Fjodors Žukovs, Aleksandrs Ļvovs, Valentīns Lukša, Jevģēnija Muravska, Jevģēnija Sergejeva, Broņislava Batare.

Lai svētki būšu košāki, pirms svinīgās uzrunas ikvienam interesentam būs iespēja satikties ar TLMS „Dzīpariņš” vadītāju Anitu Kairišu, lai kopīgi izveidotu Latvijas krāsās dekoratīvas pīnītes vai paša darinātu brošu.

Ar muzikālu sveicienu svētku noskaņu kuplinās pašmāju viesi un ciemiņi no Rēzeknes.

Ar skaidru cerību skatoties nākotnē, mēs saviem iedzīvotājiem varam vēlēt veselību, izturību, smaidu, bet mūsu valstij novēlēt labklājību, taisnību, varonību, spēku un drosmi.

Domāsim labas un gaišas domas, priecāsimies par katru dienu un rūpēsimies par savu valsti – Latviju!

Uz tikšanos 18. novembrī – Latvijas Republikas proklamēšanas dienā no plkst. 13.00 Stoļerovas Saietu namā.

Svētku noskaņu novēl:
Stoļerovas Saietu nama direktore Dzintra Gribuste