Veicina jauniešu nodarbinātību Ozolmuižā

Publicēts 17.07.2015

Ozolmuižas pagasta biedrība „Esi vasals” piedalījās Eiropas Savienības fonda programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1. specifiskā atbalsta mērķa „ Veicināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību Jauniešu garantijas ietvaros” 1.atlases kārtas „Aktīvās darba tirgus politikas pasākumu īstenošana jauniešu bezdarbnieku nodarbinātības veicināšanai” pasākumā, kura ietvaros no 2014. gada novembra līdz 2015. gada maijam Ozolmuižas Bērnu un jauniešu centrā un Kultūras namā tika nodarbināts viens jaunietis. Viņš piedalījās Kultūras nama un Bērnu un jauniešu centra telpu atjaunošanā (tika nokrāsotas sienas, salīmētas fototapetes), salaboja bērnu krēsliņus, piedalījās pasākumu norisē, uzstādīja sporta laukumā basketbola grozu, izgatavoja ugunskura katlam turētāju.

Kristīne Rimša

IMAG0168 IMAG011420150217_132601

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0