Veiksmīgi noslēgusies SKRIEN LATVIJA 2014 sezona

31.10.2014

Sports

Ar rudens zelta lapu krāšņumu ir noslēgusies skriešanas seriāla „SKRIEN LATVIJA 2014” 4. sezona, kas šogad sākās 6. aprīlī ar Rēzeknes pusmaratonu. Noslēdzošais 7. posms tika aizvadīts 11. oktobrī Siguldā. Lielisko rudens dienu Siguldā bija devušies baudīt arī sporta kluba „MAGNEN” biedri.
7. posmā galveno distanci pusmaratonu (21,097km) veica deviņi SK „MAGNEN” biedri: Edgars Kļaviņš, Lauris Madžuls, Elmārs Gailis, Sergejs Kuzmins, Nikolajs Vasiļjevs, Valdis Kļaviņš, Ivars Noviks, Natālija Bernāne un Sandra Dervinika.
Par uzvarētāju kļuva Renārs Roze 1:08:59, aiz sevis atstājot Kristapu Bērziņu 1:09:23 un Jāni Višķeru 1:09:30. Sievietēm ātrākā bija Anita Kažemāka 1:17:41, otrajā vietā Jeļena Ābele 1:18:58, bet trešo vietu ieņēma Kitija Valtere 1:22:06.
10,5 km Nike skrējienā piekto reizi šosezon nepārspēts savā vecuma grupā palika rēzeknietis Rolands Jierķis, kurš sezonas kopvērtējumā 5 posmu ieskaitē starp visiem Nike skrējienu dalībniekiem ierindojās augstajā 5. vietā. Apsveicam! Vēl no SK „MAGNEN” šajā distancē startēja: Māra Kļaviņa, Aldis Ciukmacis, Ieva Gaile, Ingūna Gaile, Līga Novika un Olita Poplavska.
5 km tautas skrējienā otrā vieta savā vecuma grupā Zigmāram Jāzepam - Kļaviņam, kuram tas nebija pirmais goda pjedestāls šogad. Tautas skrējienā piedalījās arī Lāsma Novika, Kristaps Noviks un Annija Kārkliniece.
Tajā pašā vakarā pēc Siguldas pusmaratona notika arī sezonas noslēguma pasākums un balle, kurā tika apbalvoti sezonas veiksmīgākie un ātrākie skrējēji, starp kuriem, kā jau tika minēts iepriekš, bija mūsu Rolands Jierķis. Pasākumā neiztika arī bez citām balvām un pārsteigumiem. Pateicību saņēma arī sporta Klubs „MAGNEN” kā vieni no skriešanas seriāla „SKRIEN LATVIJA” posmu organizatoriem.
„SKRIEN LATVIJA 2015” sezona atkal sāksies ar Rēzeknes pusmaratonu - 2015. gada 6. aprīlī. Visiem jaunumiem var sekot līdzi Rēzeknes pusmaratona mājaslapā www.rezeknespusmaratons.lv, kā arī FACEBOOK un TWITTER lapās.