Veikta Pušas Vissvētās Trīsvienības baznīcas arhitektoniski mākslinieciskā inventarizācija

Kultūra

Pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda daļējam atbalstam un ziedotājiem, laika posmā no 2019. gada 1. aprīļa līdz 15. novembrim tika realizēts Pušas Vissvētās Trīsvienības baznīcas arhitektoniski mākslinieciskās inventarizācijas veikšanas projekts. Darbu izpildi uz līguma pamata veica SIA ”Konvents” valdes loceklis, atestēts arhitektūras restaurācijas vecmeistars Pēteris Blūms. Projekta kopējās izmaksas - 4091.72 euro/ centi. Valsts kultūrkapitāla fonda atbalsts 2500 euro. Lai projekts pilnībā būtu apgūts, aicinājām draudzes locekļus ziedot naudas līdzekļus. Projekta rezultātā tika iegūta valsts nozīmes kultūras pieminekļa arhitektoniski - mākslinieciskā inventarizācija.
Izsakām pateicību par atbalstu Valsts Kultūrkapitāla fondam, arhitektūras restaurācijas vecmeistaram Pēterim Blūmam un visiem ziedotājiem, Pušas pagasta pārvaldei.
Laipni aicinām visus interesentus 29. novembrī plkst.18.00, Parka ielā 1, Pušā iepazīties ar prezentāciju par Pušas Vissvētās Trīsvienības baznīcas arhitektoniski mākslinieciskās inventarizācijas veikšanas darbiem. Prezentāciju vadīs darbu veicējs SIA ”Konvents” valdes loceklis, atestēts arhitektūras restaurācijas vecmeistars Pēteris Blūms. Paredzamais prezentācijas ilgums 1stunda.
Pušas biedrības „Novus” valdes locekle Kristīne Zuja
Foto: P. Blūms