Vērēmos pulcējās čaklie Lieldienu zaķīši

Publicēts 20.04.2017

Lieldienas ir pavasara saulgrieži, ko svin par godu pavasara un saules atnākšanai. Kā arī tas ir laiks, kas rosina uz dažādām rotaļām kopā ar bērniem.

Bērnu pasākuma tapšanā aktīvi piedalījās vairāki pagasta darbinieki, piemēram, bērza koka olu turētāju sagataves sagādāja komunālās saimniecības speciālists, vēlāk bērni tos izkrāsoja un izrotāja, izmantojot dabas materiālus un papīra dekorus. Olu turētāju izrotāšanā atklājās katra bērna oriģinalitāte kompozīcija veidošanā. Kopīgi tika minētas Lieldienu mīklas un spēlētas mazo zaķīšu stafetes. Veiklākajiem spēļu dalībniekiem un olu turētāju veidotājiem tika pasniegtas balvas un Lieldienu ticējumu grāmatiņas.14. aprīļa “Čaklie zaķīši” pasākuma noslēgumā bija našķošanās.

Vērēmu pagasta jauniešu lietu speciāliste Agita Gutāne
bibliotēkas vadītāja Regina Volkova