Vērēmu pagasta Iugulovas ciemā tiks īstenots ūdenssaimniecības projekts

2013.gada 29.augustā Rēzeknes novada pašvaldības Vērēmu pagasta pārvalde parakstīja vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu un Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma piešķiršanu projektam Nr.3DP/3.4.1.1.0/13/APIA/CFLA/112 „ Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Vērēmu pagasta Iugulovas ciemā ” . Projekta ietvaros tiks izbūvēta jauna artēziskā aka, ūdens atdzelžošanas stacija, notekūdeņu attīrīšanas iekārta, kanalizācijas sūkņu stacijas un izbūvēti ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli, kā rezultātā Lūcijas Rancānes Makašānu amatu vidusskolai un Iugulovas ciema iedzīvotājiem būs pieejams kvalitatīvs, normatīviem atbilstošs dzeramais ūdens un tiks nodrošinātas vides aizsardzības prasības.

Jūnijā Iugulovas ciemā ir uzsākti būvdarbi, kurus veic SIA „LEVEN”. Būvuzraudzību projektā nodrošina SIA „Akorda”, tehnisko projektu izstrādāja un autoruzraudzību nodrošina SIA „ITBB”. Darbus plānots pabeigt līdz šī gada novembrim.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 230 143,82 EUR, no kurām ERAF līdzfinansējums ir 85% - 195 622,25 EUR; pagasta pārvaldes finansējums ir 15% - 34 521,57 EUR.

Laimdota Melne
projekta vadītāja