Vērēmu pagastā noritējuši Bērnības svētki

Publicēts 29.08.2017

19. augustā uz Bērnības svētkiem Vērēmu pagasta tautas namā pulcējās mazie piecgadnieki kopā ar vecākiem, krustvecākiem, radiem un draugiem. Šogad Bērnības svētkus svinēja septiņpadsmit mazie gaviļnieki: Anna Ančupāne, Rinalds Āboliņš, Alise Bogdanova, Marta Čudare, Agate Dikuļe-Dikaļe, Megija Jaudzema, Romāns Kazakevičs, Marta Keiseļa, Ieva Lontone, Aleksandrs Naglis, Vitālijs Pleikšnis, Raivis Studens, Justīne Tabore, Eva Tretjaka, Daniels Urtāns, Keita Vaičuka, Viktorija Vinogradova.

Bērnus kopā ar ciemiņiem uzjautrināja minioni -Kriksis, Kevins un Ketija. Gaviļniekus ar dziesmām priecēja vokāliste Laura; Gints un viņa mamma Līga, kā arī akordeonistes Marta un Arīna. Ikviens pasākuma dalībnieks varēja iegūt hennas zīmējumu.

Izšūpoti un saņēmuši pagasta pārvaldes sarūpētās piemiņas dāvaniņas, svētku nozīmītes un ziedus, bērni pulcējās uz kopīgu foto un mielošanos ar svētku kliņģeri.

Paldies minioniem Elīnai, Marijai un Ņikitam par atraktivitāti svētku pasākumā; Marijai Andinai par muzikālo pavadījumu, Zanei Ludboržai un akordeonistēm Martai un Karīnai.

Sarmīte Strupoviča,
Vērēmu tautas nama vadītāja

Kristīnes Fedorenkovas foto

IMG_1396IMG_1420 IMG_1393 IMG_1399 IMG_1590 IMG_1550

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0