Vērēmu pagasta telpu futbola sacensības ar jaunām formām

Publicēts 07.12.2016

27. novembrī jau ceturto gadu Adamovas sporta zālē tika rīkotas Vērēmu pagasta sacensības telpu futbolā. Futbola sacensībās Vērēmu pagastu pārstāvošā komanda izcēlās ne tikai ar sportiskiem sasniegumiem, bet arī ar jaunām futbola formām, kas tika iegādātas, pateicoties Rēzeknes novada domes atbalstītajam inventāra projektam. Saņemtais projekta finansējums tika izlietots 10 krekliņu, 10 šortu, 10 getru, vārtsarga formas, bumbas iegādei un futbola formas apdrukai.

Sacensībās piedalījās piecas komandas – “Viļāni”, “Dagda”, “Vērēmi”, “FC Sondori”, “Terek” no Maltas. Spēles tika izspēlētas pēc apļa sistēmas, katrs ar katru. Laukumā cīņa bija spraiga, bet ar pārliecinošām četrām uzvarām un vienu neizšķirtu spēli pirmo vietu ieguva komanda “Vērēmi”.

Pirmās vietas ieguvējus Kalvi Pekšu (komandas kapteini), Guntaru Igauni, Arvi Karačkovu, Jāni Buharinu, Arnoldu Vasiļevski, Alekseju Baranovu un Valērju Selezņovu apbalvoja ar medaļām, kausu un diplomiem. Par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Valērijs Selezņovs.

Par 2. vietu cīnījās “Dagda” pret “Terek”. Sīvā cīņā 2. vietu izcīnīja komanda “Terek”. 2. un 3. vietas ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām, kausu un diplomiem.

Paldies Vērēmu pagasta pārvaldei par sniegto finansiālo atbalstu un dalībniekiem par spraigo un emocijām piepildīto spēli.

Galvenā tiesnese Zaiga Ivanova
Vērēmu pagasta jaunatnes lietu speciāliste Agita Gutāne

2. vietas ieguvēji - komanda Terek 3. vietas ieguvēji - Dagdas komanda

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0