Vērēmu pagasts realizē nometņu projektu „Kū trokuok, tū lobuok”

Publicēts 14.08.2014

Aktīvās atpūtas nometne vasarā ir lieliska iespēja jauniešiem lietderīgi pavadīt brīvo laiku, iegūt jaunas zināšanas un attīstīt komunikāciju prasmes. Tieši tāda iespēja bija Vērēmu pagasta aktīvākajiem jauniešiem, piedaloties vasaras nometnē „Kū trokuok, tū lobuok”, kura tika noorganizēta pateicoties Rēzeknes novada domes atbalstam.

Jaunieši nometnē pavadīja trīs dienas no 28. līdz 30. jūlijam, dzīvojot viesu mājā „Azarkrosti”, kura atrodas pie Adamovas ezera. Nometnē piedalījās 15 Vērēmu pagasta aktīvākie jaunieši. Triju dienu laikā jaunieši ne tikai sportoja, bet arī radoši izpaudās, spēlējot dažādas saliedēšanās un iepazīšanās spēles. Visvairāk jauniešus ieinteresēja fotokonkurss, kura tēma bija attiecīgi nometnes nosaukumam – „Kū trokuok, tū lobuok”.

Šo trīs dienu laikā jaunieši izbaudīja dažādus ekstrēmos sporta veidus un ieguva jaunas prasmes – orientēšanos mežā. Tieši orientēšanās sacensības bija vislielākais pārbaudījums jauniešiem, jo vajadzēja pielietot iepriekš iegūtas zināšanas, kā arī izturēt vasaras karsto svelmi. Nometnes dalībnieki apguva arī šaušanas iemaņas, kuras viņi pārbaudīja Janapoles mežā – šautuvē. Noslēguma ekstrēmākais pārbaudījums bija peintbols, kurš sagādāja ne tikai prieku, bet arī dažus zilumus . Tomēr nometnes dalībnieki bija gandarīti par labi pavadīto laiku un iegūtajām zināšanām un cer šādu piedzīvojumu atkārtot arī nākamgad!

DSC_0108DSC_0284 - CopyDSC_0391 DSC_0241 - Copy

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0