Video konkurss jauniešiem „Muns pogosts 2067”

Publicēts 05.10.2017

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina video konkursu „Muns pogosts 2067” („Mans pagasts 2067”), aicinot tajā piedalīties Rēzeknes novada jauniešus vai jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 30 gadiem. Dalībniekiem līdz 27. oktobrim jāiesniedz ne vairāk kā piecas minūtes gari video materiāli, kuros apspēlēts temats par to, kā izskatīsies, darbosies, attīstīsies un dzīvos jauniešu dzimtais Rēzeknes novada pagasts pēc 50 gadiem!

Video var iesniegt elektroniskā veidā, ievietojot to portālā www.youtube.com un nosūtot faila atrašanās adresi uz e-pastu: janis.saudins@saskarsme.lv. Izvērtējot iesūtītos video, konkursa žūrija ņems vērā, vai video veidojuši paši jaunieši, cik oriģināls un kvalitatīvs ir video, kā arī uzfilmētā materiāla sasaisti ar konkursa tematiku. Rezultāti tiks paziņoti pēc 30. oktobra.

Labāko video autori saņems naudas balvas: 1. vieta – 140 EUR, 2. vieta – 100 EUR un 3. vieta – 60 EUR.

Jāatzīmē, ka video konkursu Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde rīko jau piekto gadu! Pērn par labāko tika atzīts Dricānu pagasta jauniešu veidotais video.

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada jauniešu lietu speciālists

Nolikums

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0