Vides izglītības pasākums ,,Savā Latvijā mēs varam dzīvot ATBILDĪGI!’’

Publicēts 26.10.2015

4. novembrī SIA ,,ALAAS’’, sadarbībā ar Latgales Ekoskolām – Rēzeknes valsts poļu ģimnāziju un Dricānu vidusskolu, organizē interaktīvu pasākumu vides izglītībā ,,Savā Latvijā mēs varam dzīvot ATBILDĪGI!’’. Pasākuma mērķauditorija 6. – 12. klašu skolēni. Pasākums tiek organizēts Latvijas Ekoskolu Globālās rīcības dienu ietvaros. Ar šo pasākumu organizatori vēlas ieskandināt patriotisko novembra mēnesi un mudināt pasākuma dalībniekus padomāt par to, cik svarīgi ir savā Latvijā dzīvot, rīkoties un būt atbildīgi.

Pasākuma dalībnieki – Rēzeknes novada dome, Rēzeknes pilsētas dome, SIA ,,ALAAS’’, biedrība ,,Latvijas Zaļā Josta’’, Dabas aizsardzības pārvalde, biedrība ,,homo ecos’’, Rēzeknes Augstskola, zaļā grupa ,,Dūma’’, Latgales Ekoskolas. Šīs organizācijas pastāstīs to, kā ikdienā ir iespējams būt atbildīgam, domājot par mūsu zemi – Latviju. Pasākuma laikā visiem dalībniekiem būs iespēja izgatavot ,,zaļas lietas’’ Ekoskolu piedāvātajās radošajās darbnīcās, izspēlēt izglītojošas spēles un apgūt dažas jaunas prasmes.

Pasākuma noslēgumā Ekoskolu jaunieši prezentēs izveidoto apņemšanos ,,Mēs Tev – Latvija!’’.

Esi atbildīgs, nāc un piedalies!
Ieeja pasākumā – viena tukša, tīra PET pudele!

SIA ,,ALAAS”

AFISA 4.nov (1157 x 818)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0