Vidusskolas skolotājus aicina pieteikties starptautiskam ETwinning semināram Gruzijā

Publicēts 29.06.2017

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai kontaktu veidošanas seminārā “eTwinning projekti humanitārajos mācību priekšmetos” Seminārs no 3.līdz 6.oktobrim notiks Tbilisi, Gruzijā. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 31.jūlija (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu http://bit.ly/reg_GEO. Semināru organizē Gruzijas eTwinning Parteru atbalsta aģentūra. Semināra darba valoda – angļu.

Seminārā skolotāji mācīsies, kā savos mācību priekšmetos integrēt projektu metodi, izmantojot eTwinning skolu sadarbības projektus, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus izglītībā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no dažādām Eiropas valstīm
Tēma: “eTwinning projekti humanitārajos mācību priekšmetos”
Laiks: 2017.gada 3.līdz 6.oktobris
Vieta: Tbilisi, Gruzija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji

Prasības pretendentiem:
•    Vidusskolas vēstures, kultūras vēstures, svešvalodu skolotājs
•    Reģistrējies www.etwinning.net
•    Ir idejas eTwinning projektiem
•    Var sazināties angļu valodā
•    Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
•    Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Tbilisi – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 31.jūlija plkst. 09:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://bit.ly/reg_GEO. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Gruzijā”) vai zvanot uz 67358067.

Informācija par semināru eTwinning.lv tīmekļa vietnē: http://bit.ly/info_GEO
Semināra programma (angļu valodā): http://bit.ly/prog_GEO

eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā. Reģistrējoties eTwinning, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Pašlaik eTwinning.net platformā reģistrējušies aptuveni nekā 438 000 skolotāju. Informācija par citiem eTwinning pasākumiem – www.etwinning.lv.

Informāciju sagatavoja:
Baiba Suseja
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
(eTwinning komunikācijas jautājumos)
Mūkusalas iela 41 (2.stāvs), Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.:   +371 67358067
www.etwinning.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0