Viesu nams “Svilpaunieki”

Publicēts 15.02.2019

Adrese: Lūznava, Pils ielā 7, Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads
Tālrunis: +371 26387532
E-pasts: svilpaunieki@gmail.com
Vietas: 25 (iespēja ierīkot papildvietas)

Īss apraksts: “Svilpaunieki” ir divu stāvu apartamentu tipa viesu nams ar astoņiem dažādiem numuriņiem (divvietīgi un ģimenes numuriņi). Ir kopīga virtuve ar visu nepieciešamo, kā arī viesu nama teritorijā ir pieejams bezvadu internets. Atrodamies pašā Latgales viducī, Rāznas Nacionālā parka teritorijā, izdevīgākajā sākumpunktā piedzīvojumu meklējumiem Latgalē vai vienkārši – atpūtai pie dabas. Mūsu viesu nams būs labākā izvēle gan individuālajiem ceļotājiem, gan ģimenēm ar bērniem. Esam parūpējušies arī par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – mums ir īpaši pielāgots numuriņš jūsu ērtībām. Varam izmitināt arī ekskursantu grupas. Pie mums ir elastīga atlaižu politika – piedāvājam atlaides gan ilgtermiņa īrei, gan visa viesu nama rezervācijai kādam jūsu dzīves īpašam notikumam.

Piedāvā: bezmaksas interneta pieslēgums, autostāvvieta

GPS: Lat: 56.21259, Lon: 27.15547

svilpaunieki

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0