VII amatiermākslas festivāls “Dažādie estrādes žanri, skatuve un es” Maltā

Publicēts 12.01.2018

Jaunais gads ir durvis vēris jauniem darbiem, jauniem notikumiem, jaunām kopā sanākšanām. Maltas kultūras nams jau septīto gadu janvāra mēnesī, 27. janvārī plkst. 18.00 aicina pašdarbības kolektīvus un individuālos izpildītājus uz amatiermākslas festivālu “Dažādie estrādes žanri, skatuve un es”.

Uz šo pasākumu tiek gaidīti gan Rēzeknes novada un pilsētas, gan citu novadu pašdarbnieki. Katrs ar savu pārdomu kamolīti, ar prieku vai sāpi, kas tiek izdejots, izdziedāts, izspēlēts, izrunāts savā skatuves valodā. Ieeja: – bez maksas.

Pēc pasākuma svētku balle, spēlēs Valdis un Normunds. Ieeja uz balli 2,00 eiro, koncerta dalībniekiem – bez maksas. Visi mīļi gaidīti.

Pieteikšanās festivālam līdz 24. janvārim pa m. t. 26117782, vai rakstot uz e- pastu “elinaprusaka@inbox.lv

Elīna Prusaka, Maltas Kultūras nama vadītāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0