Viņas balss skan kā dzidra strautiņa čalas…

Publicēts 25.02.2015

„Slavenā un daudzu mīlētā skanīgās balss īpašniece no Audriņu pamatskolas” – šādi tika pieteikts 2. klases skolnieces Milanas Ovčiņņikovas uznāciens uz Bērzgales kultūras nama skatuves. Tur noritēja šovs „Vara talanti”, kurā piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieku no dažādām Rēzeknes novada skolām, piedāvājot 31 dažādu žanru priekšnesumu un lieliski parādot savu meistarību. Audriņu pamatskolas pārstāve Milana lieliski izpildīja dziesmu „Atlaid un aizmirsti” („Отпусти и забудь”) no multfilmas „Aukstā sirds” („Холодное сердце”). Skatītāji ilgi aplaudēja mazajai solistei.

Milana ne tikai dzied skolas vokālajā ansamblī, bet arī spēlē dramatiskajā pulciņā. Meitene ir ļoti apdāvināta ne tikai mūzikā, bet arī valodu apgūtprasmē. Viņa ātri iegaumē dziesmu melodijas un tekstus, neatkarīgi no tā, tie ir latviešu vai krievu valodā. Viņas uzstāšanās tiek gaidīta visos skolas un pagasta pasākumos.

Liels paldies Milanas mammai Violetai par palīdzību un atbalstu priekšnesuma organizēšanā, kā arī pateicība pagasta pārvaldei un šoferim Aleksejam Beļisovam.

Mūzikas skolotāja Nadežda Osipova

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0