DSC00876 (1283 x 855) Publicēts 21.11.2017
Valsts svētkos pasniegtas Latgales reģiona uzņēmēju gada balvas
Šogad jau ceturto gadu Valsts svētku pasākumu laikā Latgales plānošanas reģiona Attīstības padome godināja Latgales reģiona uzņēmēju gada balvas laureātus, pasniedzot apbalvojumus piecās nominācijās – Lielākais nodokļu maksātājs, Lielākais darba devējs, Sociāli atbildīgs uzņēmums, Gada lauksaimnieks un Gada jaunais komersants. Nominācijā “Lielākais darba devējs” balva pasniegta Rēzeknes novada uzņēmumam RSEZ SIA “Verems”;
DSC_0017 Publicēts 21.11.2017
Svētku koncerts “Ziedi manai Latvijai !” Sakstagalā
17. novembrī Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas aktu zālē izskanēja Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltīts koncerts ”Ziedi manai Latvijai” un tika atklāta zīmējumu izstāde.
Rikavas pagr Publicēts 21.11.2017
Rēzeknes novadā izvietoti trīspusēji tūrisma informācijas stendi
Uz Rēzeknes novada robežām autoceļu Daugavpils - Rēzekne – Kārsava, Rēzekne - Viļāni, Rēzekne – Dagda un Rēzekne - Balvi tiešā tuvumā izvietoti trīspusēji tūrisma informācijas stendi.
DSC_0112 Publicēts 21.11.2017
Īpašās lauku labumu ceturtdienas veikalā „Zaļais”
18.novembrī aizvadīta „Mazā biznesa diena” veikaliņā „Zaļais”, kur degustēšanai un pirkšanai tika piedāvāti dažādi vietējo mājražotāju gardumi un amatnieku darinājumi. Turpmāk veikala „Zaļais” telpās (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95C) tiks rīkotas īpašās dienas – ceturtdienas, kad uz vietas lauku labumus tirgos paši ražotāji. Pirmā šāda diena notiks šī gada 23.novembrī no pl.15:00 līdz 19:00.
veselibas_dienas_plakats Publicēts 21.11.2017
Feimaņu pagastā notiks Veselības veicināšanas diena un tirdziņš “Lobs lobam”
26. novembrī, Feimaņu pagasta kultūras namā notiks Veselības veicināšanas diena Rēzeknes novada iedzīvotājiem.
IMG_9397 Publicēts 21.11.2017
Nometne Nautrēnu vidusskolā „Karavīra ceļš”
Pirms Valsts 99. dzimšanas dienas, patriotiskā gaisotnē Rogovkā Nautrēnu vidusskolā notika jauniešu nometne “Karavīra ceļš”. Nometne notika Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkursa “Par jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektiem 2017. gadā” ietvaros.
DSC_0004 Publicēts 21.11.2017
Nautrēnu skolā runāja par Eiropas Savienību un NATO
14.novembrī Nautrēnu vidusskolu apmeklēja tuvāki un tālāki viesi, lai skolēniem stāstītu par Eiropas Savienību un NATO
A. Rancānes foto Publicēts 18.11.2017
Par Latgales vēsturi un izcilām personībām domājot
Kad pirms 99 gadiem, 1918. gada 18. Novembrī Rīgā notika Latvijas valstiskās neatkarības proklamēšanas svinīgais akts, Latgales okupācijas dēļ tajā piedalījās tikai viens Latgales pārstāvis – Staņislavs Kambala. Viņš redzams pirmajā rindā fotogrāfa Viļa Rīdzenieka slavenajā fotogrāfijā, kurā iemūžināts valsts tapšanas mirklis Nacionālajā teātrī. Valsts svētku priekšvakarā, 11. novembrī, St. Kambalas dzimtajā pusē, Rēzeknes novada Lendžu pagastā, notika konference “Staņislava Kambalas ieguldījums Latgales vēsturiskajos procesos”, kurā pulcējās vēsturnieki, literāti, kā arī kupls interesentu pulks, lai runātu gan par šo interesanto, daudzpusīgo, taču maz zināmo personību, gan arī par to laiku, kurā viņš dzīvoja un darbojās, laiku, kurā notika nozīmīgi vēsturiski notikumi, kas mainīja Latgales un Latvijas likteni.
EDI_0503 Publicēts 18.11.2017
Rēzeknes novadā svin Latvijas Republikas 99. dzimšanas dienu
Jau daudzu gadu garumā Rēzeknes novadā izveidojusies tradīcija Valsts svētku priekšvakarā godināt novada cilvēkus, kuru profesionalitāte, godprātība, radošums un aktivitāte ir balsts Latvijas valsts izaugsmei un labklājībai.
image001 Publicēts 17.11.2017
Notiks semināri par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējus un citus interesentus uz semināru par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā.