Pilcenes ēkas iekšdarbi Publicēts 22.05.2020
Sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveides projekta aktualitātes
Projekta mērķis ir izveidot sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanas infrastruktūru pieaugušām personām ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Rēzeknes novada teritorijā, pamatojoties uz Latgales plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plānā (2017.-2020. gadam) noteiktajiem infrastruktūras attīstības risinājumiem.
Makulatura_infografiks_Latgale (1157 x 1637) Publicēts 22.05.2020
Latgales reģiona mācību iestādes savāc pārstrādei 113,3 tonnas makulatūras
Noslēgusies “Zaļā josta” rīkotā Vislatvijas makulatūras vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai” 2019./2020. mācību gada sezona, kurā vairāk nekā 1000 tūkstoši bērnu no 407 izglītības iestādēm kopā ar ģimenēm pārstrādei savāca 907 tonnas 79 kg makulatūras. Latgales reģionu konkursā pārstāvēja 63 izglītības iestādes, pārstrādei nogādājot 113,286 tonnas makulatūras. Šajā mācību gadā no Latgales reģiona vislielākie sasniegumi makulatūras vākšanā ir Rēzeknes pilsētai un novadam. Piedaloties 17 mācību iestādēm, no Rēzeknes novada izvestas 34,013 tonnas makulatūras.
image000000(2) Publicēts 21.05.2020
Tiskādu vecticībnieku kopienas lūgšanu namā restaurēts kroņlukturis
Šogad, pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības palīdzībai, Tiskādu vecticībnieku draudzes lūgšanu namā ir radusies iespēja restaurēt lūgšanu nama kroņlukturi. Metāla kroņlukturis atrodas centrā virs altāra.
20191108_101503 Publicēts 20.05.2020
Darbīgās ģimenes projektā “Darbīgās kopienas”
Īstenojot projekta “Darbīgās kopienas” ieceres, Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas pedagogu kolektīvs ir atklājis milzum daudz resursu, kurus lietpratīgi izmantojot, iespējams padarīt izglītības procesu aizraujošu un bērniem saistošu.
20060605    ÛDENS KRÂNS  IZLIETNE   GLÂZE Publicēts 20.05.2020
Ieteikumi ēku apsaimniekotājiem un katram ūdens lietotājam – centralizēto dzeramā ūdens apgādes sistēmu lietošanas atsākšana pēc dīkstāves
Pakāpeniski mazinot noteiktos ierobežojumus un iestādēm, kā arī dažādu pakalpojumu sniedzējiem atsākot darbu pēc dīkstāves, ūdens patērētājiem ir jāievēro vairāki noteikumi, lai nodrošinātu, ka dzeramais jeb aukstais ūdens ir drošs lietošanai:
Par liepam 1 Publicēts 19.05.2020
Feimaņu pagasta iedzīvotājs iestāda skolas parkā 80 liepas
Feimaņu pagasta iedzīvotājs Juris Kudurs šopavasar iestādīja skolas parkā liepas - apmēram 80 jaunus kociņus.
kase Publicēts 19.05.2020
Aktuālais video: Pagastos atsāk klientu pieņemšanu klātienē
Skaidras naudas maksājumi, konsultācijas un pakalpojumi klātienē kopš ārkārtējā stāvokļa ieviešanas novadu centros un pagastu pārvaldēs nenotika. Taču šonedēļ mīkstinot ierobežojošos piesardzības pasākumus nolemts, ka iedzīvotāji atkal var doties uz pieņemšanām. Jo īpaši svarīgi tas ir vecāka gada gājuma, kā arī vientuļiem cilvēkiem, speciālisti gan atgādina, ka aizvien jāievēro distancēšanos un vizītēm klātienē iepriekš jāpiesakās.
Luznavas muiza_foto_pavasaris 2020_2 - web Publicēts 19.05.2020
Lūznavas muiža no 19. maija atkal pieejama apmeklētājiem
No 19. maija līdz ar šobrīd Latvijā pastāvošās ārkārtējās situācijas noteikumu mīkstināšanu apmeklētājiem atkal durvis ver Lūznavas muiža. Muiža apskatāma atbilstoši vasaras darbalaikam – katru dienu (izņemot pirmdienas) no 10.00 līdz 18.00. Tāpat šajā aizvadītajā klusuma periodā sarūpēti jaunumi viesiem gan pašā muižā, gan parkā.
Foto_RSEZ Publicēts 19.05.2020
Papildus atbalsts uzņēmumiem Rēzeknes un Latgales speciālajās ekonomiskajās zonās
2020. gada 14. maijā Latvijas Republikas Saeimas sēdē tika pieņemti grozījumi likumā “Par nodokļu piemērošanu brīvostās un speciālajās ekonomiskajās zonās”. Izmaiņas likumā sniedz papildus atbalsta iespējas Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas un Latgales speciālās ekonomiskās zonas komercsabiedrībām.
20200511_193007 Publicēts 19.05.2020
Lielā talka Mākoņkalnā
“Lielā Talka” ir ikgadējais tīrības maratons Latvijā. Arī Mākoņkalna pagasta iedzīvotāji aktīvi piedalījās šajā maratonā.