Luznava_ozoli_07 Publicēts 24.03.2017
Lielā Talka ir Latvijas fenomens!
Latvijai ir jābūt zaļai, tīrai, sakoptai valstij, -- ar tādu vienotu domu 22. martā, Rīgā pulcējās Lielās Talkas koordinatori no visas Latvijas, kā arī Lielās Talkas organizatori un atbalstītāji. Tikšanās notika tieši mēnesi pirms 22. aprīļa, kad visā Latvijā ļaudis jau desmito reizi pulcēsies Lielajā Talkā.
8 Celtekas_siers Publicēts 24.03.2017
Mājražotājus aicina uz semināru
Valsts Lauku tīkla darbības plāna ietvaros šajā gadā plānotas vairākas aktivitātes vietējo lauksaimniecības produktu ražotājiem. Viens no aktivitāšu mērķiem – uzlabot mājražotāju darba kvalitāti. Lai izprastu esošo situāciju un rastu iespējamos problēmu risinājumus, SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa 31. martā rīko bezmaksas semināru mājražotājiem.
DSC_0734 Publicēts 24.03.2017
“Iedvesmojošās sievietes” Ozolaines pagastā
Viens no Sieviešu dienas koncerta centrālajiem notikumiem, protams, bija balvu „Ozolaines pagasta lepnums” pasniegšanas ceremonija, kurā godinājām tās iedvesmojošās un izcilās Ozolaines pagasta sievietes, kuras Ozolaines pagasta iedzīvotāji ir atzinuši par cienīgām saņemt pagasta augstāko apbalvojumu. Augstie apbalvojumi tika pasniegti Viktorijai Ševčenko, Svetlanai Ivanovskai, Ilonai Carevai, Nellijai Kotebo un Zinaīdai Skredelei.
IMG_3427 Publicēts 24.03.2017
Rēznas pamatskolas skolēni sagaidīja gājputnus ar jauniem putnu būrīšiem
Ļaudis katru pavasari domā, kā sagaidīt pavasara vēstnešus un čaklos dabas palīgus – putnus. Senā tradīcija – sagaidīt gājputnus ar jauniem putnu būrīšiem tiek kopta arī Rēznas pamatskolā. Šajā mācību gadā pēc skolotājas Ināras Ameļko iniciatīvas skolēni pavasara brīvdienu laikā tikai aicināti izgatavot putnu būrīšus.
4567 Publicēts 24.03.2017
Smieklu devas lādiņš Stoļerovā
Ar pavasarīgu noskaņu un pozitīvu lādiņu Jāzepa dienā stoļerovieši sagaidīja pavasara iestāšanos un priecājās kopā gan ar aktīviem, radošiem un pozitīviem ciemiņiem no kaimiņu pagastiem, gan pašu ļaudīm. Visi kopā ļāvās baudīt teātra mākslu, parādot savus talantus, vaļasprieku un vienkārši piepildot brīvo laiku.
17342789_935506029919682_4450079910242770309_n Publicēts 24.03.2017
Griškānu pagasta jaunatnes centrs JOLO svin 1 gada jubileju
18. martā Griškānu pagasta kultūras namā notika pasākums ar nosaukumu „Uptown Party” par godu Griškānu pagasta jaunatnes centra JOLO 1 gada jubilejai. Vietējie jaunieši sarīkoja lieliskus svētkus sev un viesiem, kuri bija ieradušies no Bērzgales, Čornajas, Dricānu, Mākoņkalna, Nautrēnu, Ozolmuižas un Sakstagala pagasta, lai sveiktu vietējos jauniešus un lietderīgi pavadītu laiku.
Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās nodaļas vadītāja Anda Zeize diskusijā ar sapulces dalībniekiem Publicēts 24.03.2017
Diskutē par Rāznas ezera pētījumu un apsaimniekošanas jautājumiem
21. martā Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrā “Rāzna” norisinājās publisks informatīvs pasākums, kura mērķis bija iepazīstināt ieinteresēto sabiedrības daļu ar Rāznas ezera pētījumu un esošo situāciju un organizēt diskusijas par ezeru apsaimniekošanas jautājumiem. Pasākumā piedalījās Zemkopības ministrijas, Dabas aizsardzības pārvaldes, Valsts vides dienesta Rēzeknes reģionālās vides pārvaldes, Rēzeknes novada pašvaldības un pagastu pārvalžu, nodibinājuma ”Vides risinājumu institūts” un zinātniskā institūta “BIOR” pārstāvji, zvejnieki, makšķernieki un vietējie iedzīvotāji.
2 Publicēts 24.03.2017
Rēzeknes novada dziedošie jaunieši sniedz labdarības koncertus pansionātos
20. martā, pirmajā pavasara dienā, Rēzeknes novada vokālās studijas "Skonai" grupa devās uz veco ļaužu pansionātiem Strūžānos un Pilcenē, lai iepriecinātu cilvēku sirdis ar skanīgām dziesmām. Bērni redzēja, kā pēc viņu uzstāšanās smaidos atplauka klausītāju sejas, dzirdēja uzmundrinājuma vārdus un saņēma daudz pozitīvu emociju.
te_ir_darbs-800x445 Publicēts 24.03.2017
Aicina darbā zemes lietu speciālistu Silmalas pagasta pārvaldē
Rēzeknes novada pašvaldības( reģ Nr.90009112679) Zemes pārvaldības dienests aicina darbā zemes lietu speciālistu. Pretendentiem ir jābūt vismaz vidējai izglītībai; zināšanām par darbu ar zemes lietām un pašvaldības nekustamajiem īpašumiem reglamentējošiem normatīvajiem aktiem un spēja tajos orientēties. No viņiem tiek gaidīta augsta atbildības sajūta un precizitāte, labas datora un darbam nepieciešamo programmu un internetresursu lietošanas prasmes, amata pildīšanai atbilstošas valsts valodas zināšanas
Foto no interneta resursiem Publicēts 23.03.2017
Arvien vairāk jauniešu iesaistās projekta “Proti un dari” aktivitātēs
Kopš pagājušā gada visā Latvijā, tostarp arī Rēzeknes novadā tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekts “Proti un dari”, kā aktivitātēs aicināti līdzdarboties jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem, kuri nemācās, nestrādā vai neapgūst arodu, kā arī nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā kā darba meklētāji. Rēzeknes novadā projekta aktivitātēs iesaistījušies 18 jaunieši, tostarp Māra no Griškānu pagasta un Ruta no Dricāniem.