Capture1 Publicēts 19.07.2018
Ančupānu ielejā un Lūznavā notiks Rēzeknes novada dienas
Nedēļas nogalē Rēzeknes novada pašvaldība aicina visus piedalīties Rēzeknes novada dienu pasākumos. Novada dienu pasākumi tradicionāli sāksies Ančupānu ielejā (kartodromā) 21. jūlijā. Rēzeknes novada svētki turpināsies 22. jūlijā Lūznavas muižā ar mākslas un garšu festivālu – Mākslas pikniku, šis pasākums notiek jau trešo gadu un ir ieguvis lielu popularitāti starp tuviem un tāliem ciemiņiem.
makslas pikniks 2018 Publicēts 19.07.2018
Jau šonedēļ aicina trešais Mākslas pikniks Lūznavas muižā
Svētdien, 22. jūlijā, Rēzeknes novada Lūznavas muižā notiks trešais mākslu, mūzikas un garšu festivāls Mākslas pikniks, kurā līdzās svētdienīgai piknika baudīšanai varēs ļauties plašai notikumu programmai – “Pērkons”, “Bez PVN”, “Rahu The Fool” un citu grupu koncertiem, mākslas plenēram un izstādēm, laikmetīgās dejas, cirka un leļļu izrādēm, Lūznavas muižas jaunā cepļa izņemšanai, kino programmai, mirkļa restorānam un citām norisēm.
annas-diena-2018lab (1158 x 818) Publicēts 18.07.2018
Aicinām uzņēmējus pieteikties tirdzniecībai Annas dienā Bērzgalē
Annas diena Bērzgalē tiks svinēta 29. jūlijā. Paredzēta plaša pasākumu programma. Kopš paša rīta darbosies amatnieku, mājražotāju, saimnieciskās darbības veicēju tirdziņš. Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 2018. gada 25. jūlijam, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā www.rezeknesnovads.lv vai Bērzgales pagasta mājas lapā www.berzgale.lv, vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: info@berzgale.lv vai Daila.Ekimane@berzgale.lv
DSC_0327 (1071 x 539) Publicēts 17.07.2018
Realizēts ELFLA projekts “Tautas tērpu iegāde Maltas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvam “Rutuļi””
Pateicoties „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” rīkotajam projektu konkursam Maltas pagastā tika realizēts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzfinansēts projekts Nr.17-01-AL15-A019.2202-000043 “Tautas tērpu iegāde Maltas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvam “Rutuļi””.
20180626_104933 Publicēts 17.07.2018
Sakstagala pagastā īstenots jaunatnes iniciatīvu projekts „Ar laivām pretī vasarai!”
Aktīvākie Sakstagala pagasta jaunieši devās braucienā „Ar laivām pretī vasarai!”. Laivošana notika Jaunatnes iniciatīvu projekta ietvaros, kura mērķis bija aktivizēt Sakstagala jauniešus, veicināt viņu fizisko attīstību un lietderīgu brīvā laika pavadīšanas iespēju. Projekts tika realizēts pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes finansējumam, Sakstagala pagasta pārvaldes līdzfinansējumam, kā arī Ūdenstūrisma attīstības centram „Bāka”.
Lendzi_DSC0750_Iveta_Perkone (1232 x 816) Publicēts 17.07.2018
Sarkaņu baznīcā tiks restaurētas iekštelpas
Pašlaik notiek baznīcas sakopšanas un sakārtošanas darbi, lai septembra sākumā varētu noturēt pirmo misi. Par mises laiku lūdzu sekot informācijai Sarkaņu draudzes mājā un masu informācijas līdzekļos.
20180711_100852 Publicēts 17.07.2018
Realizēts ELFLA projekts “Āra trenažieru laukuma ar atpūtas zonu izveide Maltas pagastā”
Pateicoties „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” rīkotajam projektu konkursam Maltas pagastā tika realizēts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzfinansēts projekts Nr.17-01-AL15-A019.2203-000004 “Āra trenažieru laukuma ar atpūtas zonu izveide Maltas pagastā”.
afi3 (1175 x 1655) Publicēts 16.07.2018
Dricānos sabrauks dricānieši no visas pasaules
2018. gada 4. un 5. augustā Dricānu kultūras aktīvisti un vēstures izzinātāji organizē Vispasaules dricāniešu saietu “Es – drycanīts” - ar sirsnīgiem atkalredzēšanās brīžiem, atmiņu jundīšanu, dažādu paaudžu sarunām, mūsdienu dricāniešu veikuma demonstrēšanu, dzimtu grāmatas rakstīšanu un daudzām citām aktivtātēm.
Foto: Raimonds Kaļva Publicēts 16.07.2018
Dabas koncertzālē iepazinām dzīvības pamatu – hloroplastu
14. jūlija vakarā nelielā pļaviņā Zosnas ezera krastā tūkstošiem dabas un mūzikas draugu ieklausījās skaņās, kas aizrāva un apbūra. Pērkona mākoņi, kas visu dienu ik pa brīdim izlija virs Rāznas Nacionālā parka, bija izklīduši, ļaujot baudīt Dabas koncertzāles valdzinājumu.
mlarge_8e6b08b1 Publicēts 16.07.2018
Tautfrontieši, atsaucieties!
Rēzeknes novadā dzīvojošie tautfrontieši, kuri vēlētos piedalīties LTF trīsdesmitgades atceres konferencē Rīgā, tiek aicināti pieteikties savā pagastā līdz 2018. gada 9. augustam!